Долар почав падати після різкого зростання: скільки коштує валюта

Долар почав падати після різкого зростання: скільки коштує валюта
  • Долар подешевшав.
     
  • Євро виросло на 3 копійки.

Офіційний курс гривні до долара на 6 квітня, встановлений на рівні 27,93 гривень за долар. Курс долара падає після різкого зростання.

Про це свідчать дані на сайті регулятора, передає РБК Україна

Національний банк України (НБУ) на 6 квітня 2021 року встановив курс на такому рівні: 27,939 гривень за 1 долар (-0,0165 грн). При цьому курс долара на 5 квітня складає: 27,9555 гривень за 1 долар.

 

Курс менш ніж на 2 копійки нижче в порівнянні з попереднім банківським днем.

НБУ знизив офіційний курс долара на 6 квітня

Скільки коштує євро

Національний банк України (НБУ) на 6 квітня 2021 року встановив офіційний курс євро на рівні 32,86 гривень за євро. Це на 3 копійки вище в порівнянні з попереднім банківським днем.

Офіційний курс євро на 6 квітня встановлено на такому рівні: 32,8632 гривень за євро (+0,0267 грн). При цьому курс євро на 5 квітня становить 32,8365 гривень за євро.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 20:03 У Кременці пасажирка випала з маршрутки й отримала тяжкий перелом: судили водія 19:00 Коли викликати аварійну водоканалу, а при якому пошкодженні дзвонити в ЖЕК чи ОСББ 18:00 У Гусятині відкрили простір реабілітації Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 17:00 100 років виповнилося Теклі Коцур із Великого Ходачкова 16:18 Спортсмен з Тернополя завоював для України перше «золото» Паралімпіади-2026 16:00 У Тернополі відкрили простір спецпідрозділу ГУР «Артан» 15:06 У міській лікарні №2 в Тернополі оновлять приміщення та під’їзд до поліклініки 14:05 «Шукаю не лише свого Романа, а всіх лютівців»: історія поліцейської, яка об'єднує сім'ї зниклих бійців photo_camera 13:02 Перекинулися в кювет: в ДТП потрапили комунальники з Тернополя. Один з них — на лаві підсудних 12:01 У Кременці горіла квартира, а на Теребовлянщині — приватний будинок 11:15 Жінка купувала паливні талони за «старими цінами» і втратила гроші 10:35 Як приготувати пісні пиріжки: два прості рецепти 09:30 Внаслідок російського ракетного удару зруйновано 5-поверхівку у Харкові: серед загиблих є діти play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Мосензова та Олега Стасишина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up