Дороги області нікому не підпорядковані, кажуть активісти "Автомайдану"

Дороги області нікому не підпорядковані, кажуть активісти "Автомайдану"

З нового року усі дороги області мають передати управлінню капітального будівництва обладміністраціїї, яке займається утепленням шкіл, кажуть активісти ВО «Автомайдан». Наразі дороги області обслуговує Служба автомобільних доріг. 

Сьогодні 3 тис км доріг області нікому не впідпорядковані, заявляють місцеві активісти на підсумковій прес-конференцї Тернопільського осередку ВО «Автомайдан». На сьогодні структури в області, яка б відповідала за них немає. 

- З нового року дороги області мали б перейти в компетенцію якогось управління, - наголошує активіст Ігор Василів. - За попередніми даними його має прийняти управління капітального будівництва обладміністрації. Це управління займається утепленням шкіл, саме воно має обслуговувати дороги області.

Активісти кажуть, що у них вже давно є питання до цієї структури, оскільки вона корумпована, працівники мають ряд кримінальних проваджень. Вони не виконують функцій, які на них покладенні. Тому активісти вважають абсолютно недоцільним передачу такої кількості доріг цьому управлінні.

- Ми завжди хотіли зробити чорний список фірм, які не виконують своїх зобов'язань, - продовжують автомайданівці. - Ми піднімали питання по всесвітньо відомі турецькі компанії «Арес-Вест Констракшн Компані», яка на одній з тернопільських доріг клала в болото асфальт. 

Проте після зібраних активістами матеріалів, фірма була змушена зняти 100 метрів асфальту та його перестелити. 

- Без сумніву, ця фірма потрапить в наш чорний список, - каже пан Василів. - Також сьогодні до нас звертається багато людей по львівській трансі, яка не має розмітки. Їхати в туман, ще й у ночі по цій дорозі неможливо. Ми піднімаємо це питання вже кілька місяців - реакції від влади жодної.  Львів’яни вже давно на своїй ділянці дороги зробили розмітку. Скажу більше, коли приїжджав Гройсман, то на одній з доріг рівненського напрямку одразу ж нанесли тимчасову розмітку, а тут кілька місяців дорога без розмітки. 

- В нас все як завжди - роблять до чогось, до кладовища, до Паски, до приїзду Грйсмана, чому так має бути?! - каже автомайданівець Ігор Василів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках 10:00 Благодатний вогонь з Єрусалиму привезли у Тернопіль play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільщини Володимир Гургач Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 08:00 Світлий тиждень 2026: традиції та що не можна робити 21:49 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 квітня: будуть обмеження для промисловості та бізнесу 21:02 Військовослужбовці 44 окремої артилерійської бригади освятили великодні паски photo_camera 20:05 Рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 19:00 Колишня боксерка гартує дух ЗСУ. Дивіться відео 18:00 Сльози радості та щирі обійми: як у Золотниківській громаді зустрічали звільненого з полону Героя play_circle_filled photo_camera 17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up