Долар дорожчає: курс валют на 16 серпня

Долар дорожчає: курс валют на 16 серпня

Долар подорожчав на 8 копійок, євро здешевшало на півтори копійки.

Національний банк України (НБУ) на 16 серпня 2019 року встановив оівційний курс на рівні 25,32 гривень за долар, що на 8 копійок вище в порівнянні з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Офіційний курс гривні до долара на 16 серпня встановлено на такому рівні: 2532,1651 гривень за 100 доларів (+7,2334 гривень).

При цьому курс долара на 15 серпня становить 2524,9317 гривень за 100 доларів.

Курс євро на 16 серпня - 28,23 грн за євро. Порівняно з попереднім днем, євро здешевшало на півтори копійки.

100 євро - 2823.3641 гривень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Від повітряної тривоги до останнього знайденого тіла: хронологія подій у Тернополі. Дивіться відео play_circle_filled photo_camera 20:37 Біля будинків на Стуса та 15 Квітня, де загинули люди, встановлять пам'ятні хрести 20:01 «Все, що будували місяцями, знищили за секунду»: ракета влучила у приміщення хімчистки photo_camera 19:00 Тернопіль прощається із медпрацівницею Аліною Присяжнюк, чиє життя забрала ворожа ракета Від читача 16:09 Концерт Марії Бурмаки "Різдвяні пісні та історії" 18:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 24 листопада 18:30 Мільярдне дерево висадили на Кременеччині в межах програми озеленення 18:00 Наживаються на біді: шахраї можуть збирати кошти від імені потерпілих від атак у Тернополі 17:10 На Тератральному майдані цьогоріч не буде новорічної ялинки через трагедію 19 листопада 17:02 Нардеп Федієнко підтвердив, що публікував відео з виставки, де фігурував «Оріон». Але своєї вини не бачить 16:00 Відійшов у вічність колишній директор Тернопільського обласного художнього музею Ігор Дуда 15:00 Тернопільська школа №19 просить підтримати постраждалих працівників молитвою та коштами 13:50 Хто в Тернополі залишається в статусі безвісти зниклих після російського удару 13:22 Ворог вдарив ракетами по будинках, щоб служби не могли загасити вогонь на підприємстві: ОВА 13:00 Ракета забрала життя мами двох діток майстрині-перукарки з Тернополя Олени Унольт 11:48 Вулиця 15 Квітня в задимленні: спалахнув автомобіль 11:10 На місці удару в Тернополі виявили фрагменти тіл, щодо яких проводитимуть експертизу 10:30 Тернопільщина втратила захисників Тараса Парія, Анатолія Сергієнка і Назарія Тараса 09:30 Змінили підчергу графіку відключень світла для окремих будинків на Київській та Смакули 09:00 Світла людина, життя якої забрала ракета: загинула працівниця видавництва «Богдан» Ірина Чорненька
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up