Гройсман: У 2018 році середня заробітна плата має зрости до 10 тисяч гривень

Гройсман: У 2018 році середня заробітна плата має зрости до 10 тисяч гривень

Це дозволить повернути нормальний темп збільшення середньої заробітної плати для найманих працівників, вважає прем'єр.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що середня заробітна плата в країні в 2018 році має зрости до 10 тисяч гривень. Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Наше головне завдання на наступний рік - довести середню заробітну плату в країні до не менше десяти тисяч гривень. Тоді ми повернемо більш-менш нормальний темп збільшення середньої заробітної плати для найманих працівників", - заявив Гройсман.

Також прем'єр повідомив, що в даний час середня заробітна плата по Україні складає 7400 гривень.

Раніше повідомлялося про те, що президент України Петро Порошенко виступив за підвищення в 2018 році рівня мінімальної заробітної плати до 4100 грн. Про це він заявив під час виступу на форумі об'єднаних громад 4 грудня. У свою чергу, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко додав, що в Кабінеті міністрів допускають чергове підвищення пенсій у 2018 році у разі підвищення мінімальної зарплати до 4100 гривень.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Serhii Ryzhenko
    Тримають людей за повних лохів)) Тобто якщо судді, начальники укрпошти мають по 300 000грн а прості українці від 3200 до 5000, то дійсно середня зарплата після ділення загальної суми може бути 10 000)
  • Діонісій
    якщо долар буде по 100 то буде така мінімалка :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:52 Удар по Львову 30 липня: під завалами будинку знайшли тіло людини 15:30 НБУ підвищує облікову ставку до 15,5% 15:00 У Тернополі провели безкоштовне тестування на вірусні гепатити В і С 14:30 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 14:00 «Поспішав туди, звідки всі намагалися вибратися»: пам’яті бойового медика Віталія Гакала 13:33 У найближчі дні буде до +36: прогноз погоди у Тернополі та області 13:00 Двох п'яних кермувальників електросамокатів виявили в Тернополі у комендантську годину 12:15 Уряд схвалив законопроєкт про оновлення правил оподаткування міжнародних посилок 11:36 У Львові та на Дніпропетровщині тривають аварійно-рятувальні роботи. Під завалами ще можуть бути люди photo_camera 11:00 35-річного тернополянина підозрюють в крадіжці електросамоката 10:30 У Тернополі 31 липня вшанують пам’ять загиблих Героїв 10:12 Для ТЦК настав «чистий четвер»: ДБР проводить обшуки по всій Україні photo_camera 09:30 На війні загинув студент Тернопільського медуніверситету Віталій Гакало 08:55 Удар по Львову 30 липня: зруйновані будинки, продовжують витягувати людей з-під завалів play_circle_filled photo_camera 08:31 Масована атака на Україну: є постраждалі і руйнування 08:00 Для ветеранів запрацювали «Єдині ветеранські вікна» у ЦНАП 22:50 Біля «Маяка» у Тернополі проводять обшуки 21:00 На Тернопільщині швидка виїхала на пологи, але малюк народився раніше 20:03 «Засуджений за смерть матері п’ятьох дітей підписав контракт і втік у СЗЧ. Я боюся за життя рідних»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up