Партнер рубрики Гроші

Із 16 травня у Тернополі дозволили працювати непродовольчим ринкам

Із 16 травня у Тернополі дозволили працювати непродовольчим ринкам

На засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом дозволили з суботи, 16 травня, розпочати у місті роботу непродовольчих ринків.

Нагадаємо, 14 травня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Уряду у четвер, 14 травня. 

За словами Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, ці зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків. 

Непродовольчі ринки працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів. Рішення набуло чинності після опублікування.

У Тернополі непродовольчим ринкам дозволили працювати з суботи, 16 травня.

Усі підприємці зобов'язані дотримуватися протиепідемічних вимог, виконувати рекомендації та заходи безпеки, які передбачені постановами Уряду щодо роботи продовольчих і непродовольчих ринків, продуктових та непродуктових магазинів, повідомляє пресслужба міської ради.

Роботу на ринках у Тернополі контролюватимуть та регулярно перевірятимуть.

- З 16 травня у Тернополі запрацюють усі ринки: і продовольчі, і промислові, - зазначив міський голова Сергій Надал. - Таке рішення ми прийняли на засіданні оперативного штабу. Безумовно, усі підприємці та адміністрація ринків зобов'язані дотримуватися протиепідемічних вимог, виконувати рекомендації та заходи безпеки, які передбачені постановами Уряду щодо роботи продовольчих і непродовольчих ринків, продуктових та непродуктових магазинів. Їхню роботу контролюватимуть інспектори Держпродспоживслужби, національної поліції та муніципальної інспекції. Якщо виявлять порушення протиепідемічних вимог, робота ринку може бути зупинена.

Нагадаємо, в Україні з 11 травня відбувається пом'якшення карантину. З 11 травня у країні запрацювали літні майданчики кафе і ресторанів.

Другий етап пом'якшення карантину запланований на 22 травня (всі етапи розраховані на 10 днів). На другому етапі очікуються такі пом’якшення: дозвіл на проведення спортивних змагань без глядачів, відкриття готелів (без ресторанів, хостели теж не працюватимуть), проведення ЗНО, запуск громадського транспорту, відкриття дошкільних закладів. МОЗ наголошує, що всі пом’якшення можливі тільки при суворому дотриманні епідеміологічних правил безпеки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Светлана Клим
    Який вірус? Вже минув..
  • Оксана Жулицька
    На ринку така сама дистанція як і в  супермаркеті, ажіотажу нема, черг тоже
  • Хтось
    В мене від тієї "фігні" помер близький родич, тому я вважаю своїм обов"язком попередити про небезпеку якнайбільшу кількість людей. І я точно знаю, що якби всі люди один місяць повели себе відповідально, то ми про цю інфекцію би вже забули. Але оскільки в нас всі дуже мудрі, то жити з цим вірусом нам ще довго. Шкода.
  • Андрій
    Чудо Боже буде, якщо такі люди як Ви перестануть боятись всього на світі і вірити в усю фігню, яку розказують по телевізорі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Улюблений викладач студентів… Підтримайте петицію про присвоєння звання Героя Володимиру Брославському photo_camera 21:03 Редакція «20 хвилин» отримала професійні аптечки для роботи в умовах небезпеки photo_camera 19:40 ДНК підтвердила загибель 35-річної Тетяни Попик. Її виявили разом із донькою Софійкою 19:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 грудня Від читача 16:24 Як підготуватись до онлайн-співбесіди? 19:00 Світлофор на Протасевича-Лесі Українки не витримує тривалих відключень світла — водії б’ють на сполох 18:00 У Дії може з'явитись можливість скаржитись на неправильно припарковані автомобілі 17:20 «Ми знову заручники»: другу добу мешканці 15 Квітня — без тепла і світла. Що відомо? 16:50 Дощ та туман прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 16:10 Жителів Тернопільщини запрошують пройти навчання у центрі підготовки до національного спротиву 15:15 Не вмикайте все одразу: енергетики попереджають про ризики аварій 14:34 Президент Зеленський запросив Папу Римського відвідати Україну 14:03 На бульварі Шевченка розширили Алею пам’яті про загиблих Героїв photo_camera 13:20 Забудовник сплатить на розвиток Кременецької громади 434 тис. грн — рішення суду 12:45 Чому демонтують будинок на Стуса, у який влучила ворожа ракета 19 листопада 12:15 Щеплення проти вірусу папіломи розпочнуть в Україні з 1 січня: хто отримає безоплатно 11:35 У центрі Тернополя встановлюють традиційну різдвяну шопку photo_camera 11:05 Тіло чоловіка виявили на місці пожежі в будинку на Чортківщині 10:50 Шахрай представився кіберполіцейським: жителька Тернопільщини втратила 100 тисяч гривень 10:16 Під час комендантської у Тернополі зупинили 16-річного водія без посвідчення: був у стані сп'яніння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up