Курс валют на 13 червня: гривню трохи зміцнили

Курс валют на 13 червня: гривню трохи зміцнили

НБУ трохи зміцнив курс гривні. Курс долара виріс на 11 копійок

Національний банк України (НБУ) на 13 червня 2019 року встановив офіційний курс на рівні 26,40 грн/долар, що на 11 копійок вище в порівнянні з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Офіційний курс гривні до долара на 13 червня встановлено на такому рівні: 2640,1893 гривень за 100 доларів (+10,2943 гривень).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Кешбек за січень: коли почнуть отримувати виплати українці 20:03 Прийшов в гості до сусіда і забив його до смерті. Що на це сказав суд 19:12 У ніч проти 29 березня Україна перейде на літній час 19:00 Тернопіль оновив температурний рекорд 49-річної давнини Від читача 17:28 Донецка 18:00 «Клієнтів» з Тернополя троє спільників намагалися незаконно перевезти через кордон photo_camera 17:00 Театральним діячам Тернопільщини присвоїли почесне звання 16:00 Не кришиться, не липне і легко розрізається: як приготувати найкращу шоколадну глазур для паски 15:00 «Ціна життя — майже три мільйони доларів»: історія трирічного сина військового з Тернополя 14:00 У Зарваниці відбудеться Хресна дорога 13:02 Конфлікт через землю: власники паїв на Тернопільщині вийшли на акцію протесту. На місці є поліція 11:51 У Тернополі водій «під наркотиками» втікав від патрульних: його авто протаранило службовий автомобіль 11:00 Мультики, жахи й драми: що подивитися у кінотеатрах Тернополя і де дешевші квитки 09:51 Помер народний артист України Богдан Іваноньків 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Приймаса, Ігоря Ніздропу та Петра Стечишина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up