Курс валют на 2 травня: долар подешевшав після свят, євро також обвалилося в ціні

Курс валют на 2 травня: долар подешевшав після свят, євро також обвалилося в ціні

На четвер, 2 травня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро.

Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс іноземних валют на 2 травня 2019 року. Так, курс долара порівняно з показниками у п'ятницю, 26 квітня, знизився в ціні і тепер становить 26,49 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2649.2737 гривень;
- 100 євро – 2949.4364 гривень;
- 10 російських рублів – 4.0944 гривні.

Як видно з цими показниками, євро впав у ціні ще на 11 копійок, а вартість російського рубля з п'ятниці зменшилася на дві копійки. Крім того, долар подешевшав на 12 копійок.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Помер майстер спорту України з пауерліфтингу, тернополянин Артур Олійник 09:36 До програми «Доступні ліки» можуть включити безоплатний інсулін 09:00 Тернопіль втратив Героїв Василя Кибала та Віталія Шелетина 08:00 Тернополю — 486 років: як відзначатимуть річницю першої письмової згадки про місто Від читача 17:05 Партнерство для результату: новий етап співпраці з Агенцією регіонального розвитку 22:00 У музеї Тернополя зберігають фрагмент давньоєгипетського саркофага 21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up