Курс валют на 9 вересня і прогноз на тиждень

Курс валют на 9 вересня і прогноз на тиждень

Національний банк України встановив офіційний курс валют на понеділок, 9 вересня.

Порівняно з показниками у п'ятницю, 6 вересня, гривня значно зміцніла в своїх позиціях, її показник – 25,08 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2508,6035 гривень;
- 100 євро – 2766,2371 гривень.

Зазначимо, аналітики спрогнозували курс долара наступного тижня, повідомляє РБК-Україна. Курс може повернутися до рівня 25 грн/долар.

Протягом наступного тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Про це в коментарі РБК-Україна сказав Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

"Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 25,0 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 25,0/25,2 грн", - сказав він.

Аналітик нагадав, що за минулий тиждень курс долара до гривні на різних сегментах ринку змінився різноспрямовано, а офіційний курс ще ріс, на інших сегментах ринку долар знизився на 0,1-0,3%. Причому більша частина цього зниження припала на п'ятницю.

Так, з п'ятниці по п'ятницю офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 25,23 грн до 25,31 грн (+0,3%). Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час знизилися з 25,13/25,16 до 25,05/25,08 (-0,3%). Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках знизилися за тиждень з 25,03/25,27 до 24,99/25,25 (-0,1%). При цьому спред між середнім продажем і середньої покупкою розширився з 1,0% до 1,1%.

Нагадаємо, голова Національного банку Яків Смолій 5 вересня заявив, що зміцнення курсу гривні до долара у 2019 році було обумовлено фундаментальними ринковими факторами. Як зазначив Смолій, на курс впливали сприятлива цінова кон'юнктура на глобальних товарних ринках, високий урожай зернових, подальше зростання експорту ІТ-послуг. Крім того, на зміцнення гривні вплинуло зростання довіри інвесторів до української економіки і спрощення їх доступу до ринку внутрішніх державних цінних паперів.

Зазначимо, Місія Міжнародного валютного фонду прибуде до Києва наступного тижня - 9-15 вересня. НБУ планує обговорити на переговорах з місією параметри нової програми з Україною - терміни нової програми, її обсяг.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Цей стіл зарезервований для найсміливіших з нас: у День пам'яті Тернопільщина долучилась до акції photo_camera 20:02 В Україні можуть переглянути підходи до комендантської години 19:02 У Тернополі провели весілля для собак 19:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для військових у госпіталі та на передову: що потрібно і куди приносити Від читача 21:15 Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині 18:01 На Тернопільщині розшукують жінку, яка 29 серпня вийшла з дому та не повернулася 17:05 «Це не тільки про розваги, а й про свідоме pet-батьківство»: у Тернополі вперше проходить масштабний фестиваль для тварин PetVille photo_camera 16:02 Тернополяни започаткували традицію молитви у дворах в пам'ять про Героїв 15:00 Від ранку ворог обстрілює Київщину: масштабні пожежі, атака на підприємства та жертви 14:06 На смерть збив велосипедиста і втік з місця ДТП: як покарав суд водія 13:00 У День пам'яті на Пантеоні Героїв Микулинецького кладовища молились за полеглих захисників photo_camera 11:55 Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» стартував у Тернополі play_circle_filled photo_camera 11:03 Обміління Дністра: що відбувається на річці й у чому небезпека 10:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі 09:00 У Монастириськах відкрили Алею Надії для родин зниклих безвісти та полонених Героїв photo_camera 22:00 Розігруємо чотири квитки на концерт JAMALA у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up