Курси валют на 10 грудня: гривня продовжує зростати

Курси валют на 10 грудня: гривня продовжує зростати

Курс долара на міжбанківському валютному ринку в продажу знизився на вісім копійок - до 27,89 грн/дол, курс у купівлі впав на шість копійок - до 27,87 грн/дол.

Національний банк України на 10 грудня 2018 року підвищив курс гривні на п'ять з половиною копійок - до 27,82 гривень за долар, порівняно з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора в п'ятницю, 7 грудня.

НБУ встановив офіційні курси валют на такому рівні:

- 100 доларів США - 2782,4246 гривні (-5,5323);

- 100 євро - 3163,8950 гривні (-0,7149).

В останній робочий день тижня курс долара на міжбанківському валютному ринку в продажу знизився на сім копійок - до 27,82 грн/дол, курс у купівлі впав на 10 копійок - до 27,77 грн/дол.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах Від читача 14:19 Навчати професії разом із бізнесом: у Тернопільській ТПП відбувся круглий стіл з вивчення німецького досвіду у впровадження дуальних елементів 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному 14:30 Ямковий ремонт проводять в районі Старого парку 14:27 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 6 травня) 14:00 Фонтан «Кульбабу» очистили від сміття 13:29 На Бандери зіткнулися маршрутка та легківка. Утворився затор (оновлене) 13:00 «Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у Тернополі 12:30 ДТП з електросамокатом на Дружбі: поліція відкрила кримінальне провадження 12:00 Мопеди — з 15 років, авто — з 17, але є умова: що готує для водіїв нова реформа від уряду 11:30 На Тернопільщині під час пожежі загинула 82-річна жінка 11:00 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 10:30 У парку Нацвідродження видалять аварійні дерева 10:00 Приватизацію одразу п'яти комунальних об'єктів можуть погодити на сесії міської ради 09:35 Фото дня: тролейбуси «Електрон», які курсуватимуть у Тернополі, проходять випробування photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up