Майже 350 000 грн на іноземців витратила міська рада за півроку

Журналісти "20 хвилин" проаналізували “цікаві” пропозиції за останній місяць у електронній системі публічних закупівель ProZorro та з’ясували, на що чиновники витрачають обласний та місцевий бюджети.

Майже 350 000 грн на іноземців витратила міська рада за півроку

До слова, минулого року з 1 квітня почав діяти Закон "Про публічні закупівлі", який забезпечив переведення всіх державних закупівель в Україні в електронний формат. Перехід відбувався у два етапи: з 1 квітня всі свої закупівлі в систему ProZorro зобов’язані були перевести центральні органи виконавчої влади, а з 1 серпня ProZorro стало обов’язковим для решти державних замовників.

Відповідно сьогодні кожен, не байдужий громадянин, без зайвих проблем може зайти на ProZorro та дізнатися на що чиновники витрачають бюджетні кошти.

167 400 грн на харчі для іноземців у Тернополі

Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради від початку цього року витратило на харчування для іноземних делегацій, які приїжджали у місто на різні події цього року, зокрема:

45 000 грн на харчування іноземних делегацій та організаторів міжнародної виставки під час святкування Дня міста Тернополя. Договір укладений 18 серпня з ФОП Станько Наталією Володимирівною.

63 900 грн на харчування іноземних делегацій під час святкування Дня міста Тернополя. Договір укладений 22 серпня з ФОП Качмарським Ігорем Володимировичем.

14 000 грн на харчування іноземних учасників художніх колективів та майстрів мистецтв. Договір укладений 18 серпня з ФОП Ковальчук Тамарою Максимівною.

37 500 грн на харчування іноземних делегацій в місті Тернополі. Договір укладений 6 червня з ФОП Качмарським Ярославом Володимировичем.

7 000 грн на харчування іноземної делегації в місті Тернополі. Договір укладений 27 квітня з з ФОП Качмарським Ярославом Володимировичем.

177 225  грн на житло для іноземців у Тернополі

39 800 грн на проживання організаторів та учасників Чемпіонату світу з водно-моторного спорту у місті Тернополі. Договір укладений 17 серпня з ПАТ "Тернопіль-готель".

33 900 грн на проживання іноземних делегацій та колективів у Тернополі на Дні міста. Договір укладений 17 серпня з ПАТ "Тернопіль-готель".

49 700 грн на проживання іноземних делегацій на Дні міста у Тернополі. Договір укладений 17 серпня з ПАТ "Тернопіль-готель".

6 900 грн на проживання іноземної делегації. Договір укладений 6 червня з ФОП Попадин Борис Борисович.

28 136 грн на проживання іноземних делегацій у місті Тернополі. Договір укладений 6 червня з ПАТ "Тернопіль-готель". Договір укладений 6 червня з ПАТ "Тернопіль-готель".

13 300 грн на проживання іноземних гостей у місті Тернополі. Договір укладений 27 квітня з ПАТ "Тернопіль-готель".

5 489 грн на проживання іноземних гостей. Договір укладений 29 березня з ПАТ "Тернопіль-готель".

Коментарі (2)
  • Степан Хурдт

    Це й є ваш "пацриотизьм"! Скільки б можно було дітей хворих врятувати?! Цинічні жидо-бандери!
  • Діонісій

    а чого вони за свій кошт не харчуються і не відпочивають?
photo_camera play_circle_filled

У моржатнику в парку "Топільче" вранці 19 січня відзнаки із встановлення рекорду отримали наймолодший та найстарший тернопільські...

photo_camera play_circle_filled

Не пропустив Водохреща і Сергій Надал. Перед зануренням він разом з однопартійцями пробіглись навколо моржатнику, що в парку...

Сутенерство, вчинене повторно щодо кількох осіб та звідництво для розпусти з метою наживи інкримінують 26-річній жительці Теребовлі.

photo_camera

На освячення води до головного храму міста на Водохреща 19 січня прийли сотні тернополян. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up