Майже мільйон на пропаганду своєї діяльності витратила міська рада

Майже мільйон на пропаганду своєї діяльності витратила міська рада

Мерія на висвітлення своєї діяльності у місцевих ЗМІ витратила понад 900 тис грн лише від початку цього року. Інформацію про діяльність розмістили у періодичних виданнях, радіо і телебаченні.

278 600 грн на друк інформаційного бюлетеня в газеті
Тернопільська міська рада 21 березня уклала договір з приватним підприємством на розміщення в одній з місцевих газет інформаційного бюлетеня "Тернопільська міська рада інформує".


249 300 грн на висвітлення діяльності міськради в газеті
Тернопільська міська рада 16 березня уклала договір з місцевим періодичним виданням на висвітлення діяльності Тернопільської міської ради.


190 000 грн на монтаж відеороликів про діяльність мерії
Тернопільська міська рада 8 лютого уклала з однією медіакомпанією на виготовлення і розміщення на місцевому телеканалі відеосюжетів "Міська рада інформує", прямих ефірів, програм в запису та інші супутні телевізійні послуги.


130 000 грн на телевізійні послуги
Тернопільська міська рада 7 лютого уклала договір з місцевим приватним медіа підприємством на розміщення програми "Тернопільська міська рада інформує" на одному з місцевих телеканалів, прямі ефіри, трансляція інших телепередач суспільного значення, створення телевізійних проектів з нагоди визначних дат і подій, презентаційних фільмів, виготовлення та трансляція інформаційних програм про діяльність міськради.


31 200 грн на послуги радіомовлення
Тернопільська міська рада 3 травня уклала договір з приватним підприємством "Ідеї які продають" для розміщення вітаннь, оголошеннь, інформаційних сюжетів та інших послуг на радіо 24 "Максимум" і Стильному радіо "Перець Фм".


23 436 грн на телевізійні послуги
Тернопільська міська рада 7 лютого уклала договір з приватним підприємством "Ідеї які продають" для розміщення святкових вітань на "Телеканалі новин 24".


До слова, минулого року з 1 квітня почав діяти Закон "Про публічні закупівлі", який забезпечив переведення всіх державних закупівель в Україні в електронний формат. Перехід відбувався у два етапи: з 1 квітня всі свої закупівлі в систему ProZorro зобов’язані були перевести центральні органи виконавчої влади, а з 1 серпня ProZorro стало обов’язковим для решти державних замовників.

Відповідно сьогодні кожен, не байдужий громадянин, без зайвих проблем може зайти на ProZorro та дізнатися на що чиновники витрачають бюджетні кошти.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита 19:00 Через конфлікт за пасажирів у Почаєві водію розпилили газ в обличчя. Що вирішив суд 18:00 Сильні заморозки: погода в Тернополі та області 12-14 квітня Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 17:00 Війна забрала життя Героїв Сергія Нестерюка та Дмитра Лозовського 16:45 Передвеликодній обмін! Додому повертаються троє жителів Тернопільщини 16:00 В Ощадбанку анонсували нічну паузу в роботі сервісів: що буде недоступно 15:00 Безкоштовна стрижка в соціальній перукарні Тернополя: хто може скористатися послугою 14:03 Із російського полону повернули 182 українців play_circle_filled photo_camera 13:00 Тернополяни освячують паски перед Великоднем. Дивіться фото! play_circle_filled photo_camera 12:00 Кіновихідні у Тернополі: розклад і новинки на будь-який смак 11:00 Ворожі атаки на Суми, Одещину та Полтавщину: є загиблі та поранені 10:00 Велика субота — що заборонено робити цього дня play_circle_filled 09:00 Чи можна святити паски в суботу перед Великоднем і як провести цей день 22:00 Незламні духом: ветерани з Тернопільщини вибороли нагороди на Всеукраїнських змаганнях 21:01 Павло Журба йде з посади заступника начальника Тернопільської ОВА 21:00 Майже три роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернополя Євгена Карташова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up