Монетизація субсидії 2019-го: у Мінсоцполітики розповіли, як платитимуть допомогу

Монетизація субсидії 2019-го: у Мінсоцполітики розповіли, як платитимуть допомогу

Вже 2019 року субсидії в Україні монетизують. Відповідний проект постанови розробило Міністерство соціальної політики України.

Про це розповів глава Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко, повідомляє LIGA.net.

“Ми не змінюємо процедуру призначення субсидій. Одержувачу треба подати заяву в орган соцзахисту населення і дати дозвіл на обробку персональних даних банком. Потім відбувається електронний обмін інформацією між органом соціального захисту, Мінсоцполітики, банком і підприємством, яке надає послугу”, — зазначив він.

У Мінсоцполітики повідомили, що на кожного одержувача субсидій буде відкритий рахунок у фінасовій установі, ймовірно, в “Ощадбанку”, куди зараховуватимуть кошти. За словами Музиченка, з цього рахунку гроші будуть списуватися для надання субсидій.

Якщо споживач витратив менше коштів, ніж передбачено існуючими нормами, то залишок після завершення опалювального сезону переказується на особистий рахунок споживача. Для цього йому необхідно відвідати відділення банку і написати заяву, пояснюють у міністерстві.

“Споживач зможе користуватися цими грошима на власний розсуд. Але це можливо лише за відсутності заборгованості за сплату комунальних послуг”, — повідомив Музиченко.

Як відомо, субсидії планується монетизувати в три етапи:

  1. З 1 січня 2019 року відбудеться монетизація для домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів (близько 100…150 тис. домогосподарств);
  2. З 1 травня 2019 року — монетизація для домогосподарств, яким субсидія призначена на неопалювальний період 2019-го;
  3. З 1 жовтня 2019 року — повний перехід на монетизацію.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Діонісій
    так треба буде знову документи подавати ? поясніть людям нормально.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:10 До Дня міста у Тернополі стартує акція «Тернопіль — місто донорів» 12:25 Судитимуть жителя Тернопільщини, який кілька років обманом отримував метадон у клініках 11:45 У водія Mercedes — 2,29 проміле алкоголю в крові, є постраждалі: подробиці аварії в Бучачі 11:20 Понад рік вважали зниклим безвісти: суд визнав загиблим поліцейського з Тернопільщини Олександра Смолярова Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:50 Інвестував, а потім заплатив за «повернення»: житель Тернопільщини втратив понад 30 тисяч доларів 10:10 Тернопіль готується до Дня міста: в парку Нацвідродження дозволили розмістити фуд-зону 09:37 Піротехніки ДСНС Тернопільщини працюють на розмінуваннях деокупованої території Харківщини 09:00 Підтвердили загибель Героя Сергія Дзьоми з Тернополя, якого майже два роки вважали зниклим 08:00 В Україні змінили правила видачі водійських посвідчень 22:00 Тернополянка Іванна Дяченко виборола бронзу Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное 21:02 Штрафи за парковку по 50 тисяч, та винагорода для свідків: що пропонують змінити 20:43 Аварія із потерпілими у Бучачі 20:00 За крісло директора філармонії борються чинний керівник і депутат 19:03 Обвинувачена у підпалі суперниці вже рік за ґратами: що нового у справі і з ким діти 18:01 Мешканців Тернопільщини закликали не перебувати на заправках під час тривоги 17:08 Бізнес, мільйонні статки і облавтодор. Що відомо про нових заступників начальника ОВА Тернопільщини 16:50 Забудовник у Бережанах заплатить понад 130 тисяч гривень до бюджету після рішення суду 16:10 Із подвір'я у Чорткові зник електровелочипед. Крадія затримали поліцейські, які їхали на виклик 15:45 Нагороди отримали рідні: на Тернопільщині посмертно відзначили 46 Героїв photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up