Ліквідувати звалище біля ветсанзаводу спробують за 2 мільйони гривень

Ліквідувати звалище біля ветсанзаводу спробують за 2 мільйони гривень

На сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася 09.08.2018р. депутати підтримали подання Тернопільської обласної державної адміністрації про виділення 2 млн. на фінансування Програми утилізації відходів тваринного походження на території ТФ ДП «Укрветсанзавод» на 2018 рік.

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області кажуть, це дасть можливість перейти до практичного вирішення багаторічної проблеми, дозволить утилізувати накопичені на даній території відходи та запобігти екологічному лиху.

- Сподіваюся, найближчим часом на підтримку депутатів Тернопільської районної ради та Острівської сільської ради, які своїми рішеннями, згідно умов співфінансування, повинні підтримати депутатів обласної ради та виділити по 500 тис. гривень. Адже, ми повинні забезпечити мешканцям прилеглої території чисте повітря та належний санітарно-гігієнічний стан, - зазначив начальник ГУ Держспоживслужби в області Василь Хомінець.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Студенти тернопільського коледжу представили власну колекцію на модному показі в Італії photo_camera 21:01 До мільйона на справу своєї мрії: історії підприємців Тернополя і поради, як отримати грант 20:03 Одним котлети, іншим — каша. Чому в лікарні різне харчування для військових і травмованих ветеранів 19:01 Скільки коштує орендувати будинок у Тернополі: дивіться ціни та умови Від читача 16:03 Шукаєте роботу в сфері медицини? Огляд вакансій від служби зайнятості Тернопільщини 18:10 НМТ—2026: основні дати та правила 17:35 На кордоні затримали тернополянина з контрабандним товаром на 1,7 млн грн 17:10 В дитсадочку, в якому загорівся дах, були діти. Що дізналися «20 хвилин» 16:38 Вербував дівчат через Telegram: на Тернопільщині затримали чоловіка за створення порноконтенту 16:16 У Великій Березовиці освятили ікони, які написали місцеві мешканці 15:50 Судитимуть уродженця Криму за нелегальну переправу тернополянина в Румунію: ціна — 14 тисяч доларів 15:07 Бійка на заправці у Тернополі: 20-річний чоловік опинився в лікарні 14:45 Хто може долучитись до ППО: Уряд змінив порядок для добровольців 14:09 Поліцейський з Тернопільщини «Еней» отримав високу нагороду Головнокомандувача ЗСУ 13:30 У Тернополі на виробництві смертельно травмувався чоловік — Поліція 13:05 Тернопіль планує закупити 12-метрові тролейбуси на два мільйони євро 12:30 Заробіток у месенджері виявився пасткою: тернополянка втратила понад 113 тисяч гривень 11:55 Торгівля наркотиками прямо з колонії: суд виніс вирок трьом учасникам схеми 11:15 У Хоросткові сталась пожежа в дитячому садку 10:40 Тернопільський центр крові у березні працюватиме по суботах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up