Партнер рубрики Гроші

На Тернопільщині 60 тисяч субсидії отримав небідний чоловік, який має будинок та квартиру

На Тернопільщині 60 тисяч субсидії отримав небідний чоловік, який має будинок та квартиру

Приховавши реальні статки, житель Бучача отримав 60 тисяч гривень соціальної допомоги.

Впродовж 2017 року, двічі подаючи декларацію про доходи та майновий стан  задля отримання  субсидії, 43-річний житель Бучача навмисне приховав свої статки. Внаслідок таких дій зловмисник отримав 60 тисяч гривень допомоги, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Як з’ясувалося в ході досудового розслідування, подаючи декларації до управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, бучаччанин не вказав у документі, що є власником будинку загальною площею понад 250 метрів квадратних та квартири в сусідній області.

Зловмисникові інкримінують частини 1 та 2 статті 190 ККУ – шахрайство, та частини 1,3,4 статті 358 ККУ – підроблення документів. Досудове розслідування триває.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Французька кухня :)
    Привіт жабо крики болото в іншому місці я так зрозумів ви на мить сюди завітали :)
    вася reply Французька кухня :)
    Руля мій сусід. Файний хлопака. Правда жадний та брехливий. За пять гривень готовий маму рідну продати
    Валера reply вася
    Особливо коли разом бухаємо і Руслан в кінці рахує гроші, постійно най0бує, думає шо всі пяні
    Валера reply вася
  • Петро
    м.Зборів, підприємець Слюсарчук Р. - аналогічна ситуація, але там усе схавчено
    Оксана reply Петро
    м.Зборів, вул.Перемоги, 8
    так там була незаконна субсидія, але там усе корумповано
    Оксана reply Петро
    м.Зборів, вул.Перемоги, 8
    так там була незаконна субсидія, але там усе корумповано
    Галя reply Петро
    У нього свій величезний магазин уже багато років, напевне купував продажних чиновників, які видавали йому субсидію
    Оксана reply Галя
    Галина Андріївна помогла
    Ivan reply Оксана
    То то?
  • ирина
    брехня все проверяется хер спрячешь доходы
    Галя reply ирина
    я спрячу
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Лемківські киселицю та кривульку внесли до переліку нематеріальної спадщини 20:00 Чи обов’язково проходити ВЛК при наявності броні: адвокатка пояснює, коли це потрібно 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 січня 19:00 У Тернополі прощаються із захисником Павлом Ящищаком Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 18:00 Паста Амосова для міцного імунітету: як готувати суміш-панацею від усіх хвороб play_circle_filled 17:07 Тернопільський став замерз. Хто ризикує виходити на водойму 16:00 Воїну назавжди 30... Дружина загиблого Героя Петра Микуляка просить підтримати петицію 15:00 Санкар з Тернопільщини Андрій Мандзій виборов золото Кубка націй у Вінтерберзі 14:00 У міськраді назвали сфальсифікованою підозру посадовцю КП щодо робіт на Пантеоні Героїв 13:00 Яка ситуація на дорогах та в дворах Тернополя: пишіть у коментарях чи є місця, де досі нерозчищено 12:00 На польовій дорозі біля Бучача із снігових заметів визволяли легківку з породіллею 11:00 Вночі з 10 на 11 січня перекриють деякі вулиці, бо розчищатимуть сніг 10:00 Плити тонші, суми більші: посадовця з Тернополя підозрюють в махінаціях на встановленні пам'ятників Героям 09:00 Перекрвають Опільського, на деяких інших забороняють паркувати авто: рішення координаційного штабу 22:00 «Зима прийшла неочікувано»: як тернополяни у соцмережах реагують на сніговий колапс
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up