На Тернопільщині робили свічки без дозволу

На Тернопільщині робили свічки без дозволу
Два підпільних цехи, де виготовляли свічки, закрили податкові міліціонери в одному із сіл Тернопільщини.

У цехах було 13 верстатів для виготовлення свічок та працювало дев’ять фізичних осіб, повідомили в управлінні податкової міліції ДПА в Тернопільській області.
З підпільних цехів вилучили обладнання, 1,5 тонни парафіну, 76 ящиків кришок для підсвічників, у кожному з яких було по 1200 шт. Також вилучили готову продукцію орієнтовною вартістю 90 тис. грн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Anonymous
    Який в сраці дозвіл на виготовлення свічок. Впевнений це не ті свічки робили що їх в задницю від температути чи від геморою запихають. Працювали люди, заробляли гроші собі і своїм сім"ям, хай би й працювали, вони ж не подукти харчування робили, не зброю та наркотики. Уряд скоро дозвіл на секс введе, адже продуктом сексу може стати новонароджена проститутка а проституція в нас заборонена.
  • Anonymous
    Цікаво, а куди дінеться "готова продукція вартістю 90 тис. грн."?
    Anonymous reply Anonymous
    на похорон новій владі
    Anonymous reply Anonymous
    в церкву
  • Anonymous
    і що доброго зробила податкова - закрила цех - тепер на ринку звичайну маленьку свічкуу можна було взяти по 10 коп - оптом на кілограм, а от у церкві вона вже коштує 1 грн, то після великої операції податківців - свічки будуть по скількb?
  • Anonymous
    Нащот свічок небуло дозволу.А нащот зміни назви вулиці з черняховського.на вулицю вояків крут.Людей хтось запитував ?чи їм цей гіморой був потрібний з переписуванням всіх документів.НІ.То про які дозволи говориться.В діло йдуть хабарі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки 21:30 Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі 21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати 17:30 Черешня майже по 300, а персики по 120: огляд цін на літні фрукти в супермаркетах Тернополя photo_camera 16:44 Затримання 37-річного підполковника ТЦК з Підволочиська: чим багатий і що про нього відомо 15:48 Бесага залишив крісло головного архітектора Тернополя. Він не раз потрапляв в епіцентр скандалів 15:17 У Тернополі викрили лікарів та завідувачку відділення на схемі з оформлення інвалідності 14:22 У Тернопільському ТЦК утримували людей з інвалідністю та психічними розладами 14:00 Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств у межах «5-7-9» 13:45 Тернопільська «Посмішка» здобула нагороди міжнародного фестивалю в Італії 13:00 247 аварій за місяць: у поліції Тернопільщини назвали три основні причини ДТП 12:30 Тернополянка сплатила фальшивий штраф за порушення паркування і втратила 53 тисячі гривень з картки 11:36 Фіктивна інвалідність за 17 тис доларів: затримали лікаря-інтерна та двох спільників photo_camera 11:15 Виділення коштів на очищення Горішньо-Івачівського водосховища розглянуть на сесії міськради 10:30 15-річний водій електроскутера потрапив у лікарню після ДТП у Почаєві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up