На Тернопільщині за воду і сміття людей обрахували більш як на мільйон гривень

На Тернопільщині за воду і сміття людей обрахували більш як на мільйон гривень

За результатами перевірок, споживачам комунальних послуг перерахували (повернули коштів) на загальну суму мільйон 188 тисяч гривень, сімох винних осіб притягнули до адміністративної відповідальності. 

 

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за 9 міс. цього року провели 20 заходів контролю щодо порядку формування, встановлення і застосування цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги та інші послуги, в тому числі 13 планових заходів та 7 позапланових заходів контролю. У 14 суб'єктів виявлено порушення державної дисципліни цін, тобто  70 відсотків із перевірених. За результатами проведених заходів прийнято 3 рішення, 9 приписів, про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області

За 9 місяців цього року фахівці Держпродспоживслужби запобігли обрахуванню споживачів у розрахунку на рік з послуг водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами на суму 2 мільйони 274 тисячі гривень.

Крім того, за прийнятими рішеннями та приписами, листами суб'єктами господарювання здійснено перерахунки споживачам (повернуто коштів) на загальну суму 1 мільйон 188 тисяч гривень,  7 винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 1530 гривень. 

За дев’ять місяців  поточного року попереджено/зменшено необґрунтоване фінансування з бюджету на рік по житлово-комунальних  на суму 1 мільйон 718 тисяч гривень.

Одночасно, за 9 міс. поточного року фахівці провели моніторинг по 86 аптеках (проаналізовано 850 лікарських засобів та 8298 цін, щодо яких здійснюється аналіз, вартість яких підлягає відшкодуванню). Сектор постійно оновлює мережу аптечних закладів, які працюють по програмі Доступні ліки, для  подальшого моніторингу  на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up