Нарахували зайві куби? У «Нафтогазі» пояснили появу рахунків із більшими платежами у серпні

У серпні частина українців могли отримати зайві куби в платіжках за газ, відповідно, і суми до оплати в них виявились значно більші.
У «Нафтогазі» пояснили, чому суми у платіжках за серпень у декого виявилися більшими, ніж раніше.
Компанія запровадила нову рубрику на своїй сторінці у соцмережі #питанняпрогаз, де надаватимуть детальні відповіді на найпоширеніші питання, що виникають у клієнтів.
Як здійснюють нарахування?
Як пояснюють в компанії, така ситуація виникла через те, що ці споживачі не передали вчасно покази лічильників і тому суми за газ виявились більшими.
Справа в тому, що у випадку не передачі показів нарахування за спожитий газ нараховується розрахунковим способом.
«Тобто обсяги спожитого газу визначаються на основі місячного об’єму споживання за аналогічний період минулого року. Отже, цифри відрізняються від фактичних», — йдеться в повідомленні.
Що робити?
Щоб нараховані обсяги газу збігались з реальним споживанням, передавайте показання лічильників вчасно — з 28-го по 5-те число щомісяця.
«Якщо ви тимчасово не проживаєте у помешканні та не користувалися газом, передавайте щомісяця фактичні незмінні показання», — радять в «Нафтогазі».
Як передати показники?
- чатботи https://chats.viber.com/naftogazpostac; http://m.me/NaftogazGasSupply; https://t.me/GASUA_bot;
- SMS на короткий номер 4647;
- особистий кабінет https://my.gas.ua/login;
- за спрощеною процедурою gas.ua/ru/indicators;
- в автоматичному режимі, використовуючи IVR меню за номерами: 066-300-2-888 (Vodafone) / 098-300-2-888 (Kyivstar) / 093-300-2-888 (Lifecell).
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, як швидко подати показники лічильників через додаток е-Тернопіль. Журналісти зробили покрокову інструкцію
Читайте також:
Як швидко подати показники лічильників через додаток е-Тернопіль: ми зробили покрокову інструкцію
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Nin JaВід кубів не втечеш