Педагоги з Тернопільщини матимуть субсидії

Педагоги з Тернопільщини матимуть субсидії

Педагоги, які залишились  без субсидій або частково їх позбавлені через нарахування відпускних в червні, мають змогу виправити ситуацію. Кабінет Міністрів видав положення про те, що працівникам освіти в довідку про доходи включать виплати за 2-3 квартали, якщо  педагоги звернуться у листопаді з пакетом документів на нарахування субсидій.

Нагадаємо, цього року багато працівників освіти залишись без субсидії або були частково її позбавлені через те, що у довідку  про доходи, були включені відпускні. Голови районних організації профспілок освіти та науки звернулися в обласну профспілку вирішити проблему з нарахуванням субсидій педагогам. Голова обласної організації профспілки в свою чергу надіслала звернення до Володимира Гройсмана вирішити ситуацію.

Депаратамент  державної соціальної допомоги розглянув проблему і вніс зміни в Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, які передбачають, що для призначення субсидій дохід обчислюється за два квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія.
Тобто, якщо  педагог звертається у жовтні за призначенням субсидії, до сукупного доходу працівника врахують доходи за перший-другий квартали поточного року, якщо подасть документи у листопаді – за другий-третій квартали поточного року.

- У разі якщо працівникам освіти не вийде субсидія, оскільки були враховані відпускні у червні, то рекомендуємо звернутися в листопаді для перепризначення субсидії, але з новим пакетом документів (бо це буде вважатися нова субсидія), - каже директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обладміністрації Вадим Боярський. -   Тоді, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, будуть брати до уваги другий-третій квартал, відпускні будуть враховуватися за ті місяці, за які вони нараховані. Але це не повинно носити масовий характер, тому що у кожного індивідуальна субсидія, треба консультуватися в місцевому управлінні соціального захисту.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Рятувальники визволили птаха, який заплутався в нитках на дереві 21:00 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 20:00 Долає 1 400 кілометрів, щоб зібрати гроші для ЗСУ: Тернопіль відвідав латвійський волонтер Айгарс Стоніс 19:04 «Не зобов’язані знати про форму»: що відповіли поліція і ТЦК про силове затримання на Чайковського Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Мобільний донорський хаб «Теплокровні» приїде до Тернополя: де можна здати кров 17:20 Нові правила бронювання: у кого будуть перевірки та що треба зробити до 10 серпня 16:50 Семеро випускників Тернопільської Української гімназії отримали по 200 балів на НМТ 16:11 Підпалив банк після знайомства в Telegram: на Тернопільщині затримали 21-річного чоловіка 15:40 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 1 липня) 15:20 У Чортківському ТЦК мобілізували чоловіка з цукровим діабетом, гіпертонією та ожирінням — омбудсман 14:30 За порушення правил паркування в Тернополі тепер штрафи приходитимуть в Дію 13:50 На Тернопільщині обговорили розміщення додаткових пунктів для зберігання тіл загиблих 13:14 Верховна Рада ухвалила Закон про заснування Українського національного пантеону 12:30 Вище історичного максимуму: третій день поспіль у Тернополі фіксують температурні рекорди 11:52 Алею зірок у Тернополі поповнять новими іменами: присвятять військовим бригадам 11:15 За стічні води в Збручі судитимуть директора підприємства 10:30 Четверо підлітків потрапили в аварію у Козлові: зіткнулись квадроцикл та мотоцикл 10:00 Перевізників штрафуватимуть за вимкнений кондиціонер у громадському транспорті 09:37 Західноукраїнський університет відзначив 60-у річницю з дня заснування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up