Пенсію нарахували "несправедливо"? Куди звертатися?

Місцеві пенсіонери обурені тим, що з екранів телевізора чиновники розповідають про великі пенсійні нарахування, а на ділі все інакше.

Пенсію нарахували "несправедливо"? Куди звертатися?

В редакцію "20 хвилин" звертаються тернополяни, які кажуть, що так зване осучаснення пенсій їх не торкнулося. І їхня пенсія зросла на копійки, а в декого зовсім не змінилася. 

- Сьогодні з усіх телеканалів нам перші особи країни повідомляють, що рівень пенсії зросте, - каже тернополянка Людмила. - Я - мати-героїня, однак мені ні на гривню пенсії не підняли, Хоча в новинах казали, що для категорії матерів-героїнь пенсії зростуть. 

Жителька Білої пані Марія редакції скаржиться, що її знайома, яка на дев’ять років молодша від неї, отримала більшу пенсію.

- Моя знайома працювала рядовим бухгалтером, - каже пані Марія. - До реформи вона мала 1565 грн пенсії, а я 1575 грн. Зараз моїй сусідці дорахували близько 1300 грн до пенсії, а мені усього 882 грн. І це при цьому, що я працювала головним бухгалтером усі ці роки. Загалом стараховий стаж у мене 35 років. Чому так є, я не розумію? 

У пенсійному фонді кажуть, що доплатять за два місяці усім тим, у кого надбавка виявилася менше 140 гривень, а інвалідам піднімуть держсоцдопомоги вже з грудня.

- Розрахунок пенсії залежить від багатьох чинників, і кожну справу розглядають індивідуально, - коментують в Тернопільському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України. 

Для того аби дізнатися всю інформацію про власну пенсію, про її нарахування та інше, у пенсійному фонді радять звертатися особисто до них у громадську приймальню на Майдан Волі, 3, або зателефонувавши (0352) 23-53-16, 23-61-93. Також можна телефонувати на гарячу лінію Пенсійний фонд України в контакт-центр - 0 800 503 753.

Разом з тим, у пенсійному фонді нагадують, що порядок розгляду звернень громадян передбачено українським законодавством. Заяви (клопотання, прим. ред.) жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України розглядаються першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій особисто.

Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги (ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері тощо), розглядають у першочерговому порядку.

Коментарі (4)
 • Дарія Качунь

  Мені добавили аж 40 гривень пенсія на сьогодні1452 гр
 • Олег Никорук

  в пенсійному фонді кожному індивідуально осучаснили, стаж жінкам з 25 років зробили 30 років - по 5 років скосили, за інфляцію нічого незнають, і 34 роки стажу це вже маловато. Тому після добавки 130 грн оскчаснень невідчувається, і радити в пенсійному фонді нічого незбираються , бо формула не враховує важкі і легкі роботи, кому було день до вечора а хто на ніч на роботу на завод.
 • Марія Сенюсь

  Влада каже що пенсія 2 500... А в мене  1000...
 • Таня Андраш

  Пенсію підняли вдвічі сепаратиським регіонам!  Ще є питання до влади?

Аварія за участі водія з Тернопільщини сталась у вівторок, 21 листопада, о 10:30 в селі Зелений Гай у Рівненській області....

Радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, який живе на Тернопільщині, бере під особистий контроль побиття...

Біля пам’ятника Небесній Сотні, що на Площі Героїі Євромайдану в День Гідності та Свободи 21 листопада, місцеві активісти...

Довіра клієнтів – найважливіше, що може бути в будь-якої компанії, незалежно від сфери її діяльності. Адже саме лояльні клієнти...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up