Партнер рубрики Гроші

Підвищення мінімалки не вплине на розмір субсидій

Підвищення мінімалки не вплине на розмір субсидій

Зростання мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3,2 тисяч гривень почне впливати на розрахунок субсидій аж в сезоні 2018-2019 років.

- В розрахунок субсидій беруться до уваги  доходи за попередній  календарний рік, - зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. - Тож збільшення мінімальної зарплати цього року не впливає на діючі субсидії. Це стосується не тільки цього опалювального періоду, але і на наступного.

Тобто нова мінімальна зарплата мала б впливати субсидії аж в сезоні 2018-2019 років, хоча робити такі далекі прогнози зарано, каже посадовець.

Нагадаємо, Кабмін знизив соцнорми на тепло-, газо - та електропостачання.
 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    а при чому тут ОДА ? вони вирішують за місто Тернопіль? чи ток просто пи...ну, щоб людей з толку збити?  казали, що збільшення мінімалки не буде торкатись сезону опалювального 2016-2017, а потім на літній будуть все перераховувати і далі.

    ну а із зниженими соцнормами, то буде особливо файно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:26 «Завжди був у вирії подій і не ховався від небезпек»: Тернопіль прощається з пластуном та захисником Андрієм Будою photo_camera 21:20 Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян 20:30 У Кременці відкрили вуличну виставку «Церковний рашизм» photo_camera 19:03 Як змінилася вулиця Грушевського у Тернополі: відтворили фото з одного ракурсу photo_camera Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 18:15 Укрзалізниця вводить новий графік поїздів 17:40 Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них — українці 17:07 У Польщі «замінували» потяг-інтерсіті, який курсує через Тернопіль 16:00 Тернопільська «Нива» після осінньої серії зайняла восьме місце у турнірній таблиці 15:15 «На щиті» повертається тернопільський пластун, захисник Андрій Буда photo_camera 14:47 Степана Гігу поховають у Львові 14:00 Нагороди 52 загиблих військовослужбовців із Тернопільщини вручили їх родинам photo_camera 13:00 Синоптики попереджають про посилення вітру в Тернополі та області 12:05 Через ревнощі розсилав інтимні відео колишньої. Як мешканця Шумщини покарав суд? 11:00 Уся родина — бойовий підрозділ: історія артилериста з Тернополя 10:30 Знеструмлення у шести регіонах: що відбувається з енергосистемою України після атаки Росії 10:05 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень 09:00 Війна забрала життя Героя з Гусятинської громади Івана Кузьмовича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up