Підвищиться зарплата, може подорожчати і проїзд

Підвищиться зарплата, може подорожчати і проїзд

Внаслідок збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 грн у міській раді здійснюють перегляд тарифів по транспорту. За новими розрахунками з 1 січня собівартість проїзду у маршрутках становитиме 4 грн та 3 грн у тролейбусах.

- Ми здійснили перегляд тарифів по транспорту з нового року. Якщо закладати в основу мінімальну зарплату 3200 гривень, то собівартість проїзду становитиме 4 гривні у маршрутках та 3 гривні у тролейбусах, - зазначила начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак. - У Тернополі очікуємо збільшення середньої заробітної плати на 19,1%, тобто до 5000 грн.

Про це повідомили на засіданні виконкому 14 грудня. Остаточне рішення чи подорожчає проїзд з 1 січня прийматиме міська рада, але ймовірно, що перевізники будуть працювати лише за реальним тарифами.

Нагадаємо, Гройсман пообіцяв  підвищення мінімалки з ‬1600‭ ‬грн до 3200 грн з 2017 року. Урядовці кажуть: економіка зросте на‭ ‬3%,‭ ‬а курс 27,2‭ ‬грн‭ ‬/‭ ‬за долар, ‬ та вперше за‭ ‬25‭ ‬років незалежності мінімальна заробітна плата громадян дорівнюватиме реальному прожитковому мінімуму.‭

Експерти з цього приводу менш оптимістичні. Зазначають, що відчутного покращення очікувати не варто, адже нас може очікувати й відчутний стрибок цін.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • (((NATALI(- )ILATAN)))
    Та коли з 3200 забрати всі відрахунки на податок, ато і т.д. то чистими вийде лише близько 2500. Вони хай самі хивуть на таку "допомогу".
    Oleg Kolisnyk reply (((NATALI(- )ILATAN)))
    100$  реально мінімальна зарплата буде.
  • Dexter Dex
    ПАРАДОКС ! В доопрацьованому законі Гройсмана про держбюджет мінімальна заробітна плата 3200грн, а мінімальний прожитковий мінімум такий як і був 1500-1600 грн. Заробітня плата має бути не меншою ніж прожитковий мінімум, тобто 1500-1600грн.. а податки і збори мають сплачуватись з 3200грн. Хтось з чиновників міської ради лукваить або нехай обгрунтують підняття цін на перевезення. Тобто в кого ж там зарлата підніметься?
  • Діонісій
    коли піднімається зарплата, пенсія, якісь доходи (як давали по 1000 грн при Юлі і таке інше) завжди піднімаються ціни. єкономісти те знають, да і звичайні люди теж не пальцем роблені. так що факт є факт!
  • David Starr
    Який зміст піднімати паралельно заробіток і ціни? У результаті на одне вийде. У тій же Польщі усе набагато дешевше, а мінімальна ЗП далеко не $150.
    Олег Кубіцький reply David Starr
    На нинішні ціни мінімальна зарплата повинна бути  UAH32 000
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Якщо з картки вкрали гроші: п’ять кроків, які можуть врятувати ваші кошти 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:36 Під час матчу на Чортківщині між фанатами спалахнув конфлікт play_circle_filled 19:00 Тернополяни вітають з Днем батька — добірка з соцмереж play_circle_filled Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 З ходою, вальсом і вшануванням Героїв: у Шумську відбулося свято випускників photo_camera 17:07 Смертельний конфлікт у родині. Суд покарав чоловіка за вбивство з необережності співмешканки 16:00 Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів у складі поїздів 15:00 Випускник школи №18 склав НМТ на максимальний бал з двох предметів 14:11 На Чортківщині пожежа охопила пів гектара території 13:00 Простий рецепт салату зі стрілок часнику 12:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 11:00 Біля церкви святого Петра в Тернополі — благодійний ярмарок 10:20 «Любов та захист»: у День батька військові показали світлини зі своїми дітьми play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Ярослав Іващук та Вадим Сліворський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up