Програму "теплі кредити" продовжено ще на три роки

Програму "теплі кредити" продовжено ще на три роки

Кабмін України додатково виділив 100 млн. грн. на урядову програму з енергоефективності та продовжив дію програми «теплих кредитів» на наступні три роки. Таке рішення було прийнято на засіданні Уряду 8 листопада 2017 року.

 

Завдяки програмі «теплі кредити» українці мають можливість утеплити будинки до зими, замінити старий газовий котел на ефективніший, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

Грошову державну допомогу населенню України надають державні банки – «Ощадбанк», «Укргазбанк»,«Укрексімбанк» та “ПриватБанк” – у розмірі:

•    20% безповоротної допомоги – на заміну газових котлів для населення.
•    35% – для фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів (утеплення будинків, заміну вузлів обліку води та теплової енергії, встановлення вікон).
•    40% – для ОСББ та ЖБК, як юридичних осіб, для проведення термомодернізації. Якщо у складі таких об’єднань є субсидіанти, то таке ОСББ чи ЖБК безповоротно
отримає відшкодування до 70% коштів на проведення енергоефективних заходів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:05 Ремонт і розширення смуг руху на Руській: як усе відбувається photo_camera 17:30 У Чортківській гімназії №2 нова керівниця. Заклад очолила Тетяну Бегма 17:03 Понад рік у розшуку депутат, якого підозрюють у побитті підлітка 16:40 На 38 днів зупинили котельню на Лесі Українки: які вулиці будуть без гарячої води Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:15 На Чортківщині викрили незаконне виробництво тютюну: вилучили 3,3 тони 15:37 Велосипедист отримав штраф за проїзд на червониий сигнал у Тернополі play_circle_filled 15:07 Представилися співробітниками СБУ: у Тернополі шахраї виманили в пенсіонерки майже мільйон гривень 14:30 У Тернополі розшукують водія, який на 15 Квітня збив двох жінок та втік з місця аварії 14:00 У Скалі-Подільській водій ВАЗ збив велосипедистку 13:20 Нетверезі водії електросамокатів — серед лідерів порушень у Тернополі за вихідні 12:40 Відійшла у вічність заступниця директора Тернопільської школи №27 Ярослава Собко 12:20 У Вишнівці водійка наїхала на двох дітей: 5-річного хлопчика доправили до лікарні 11:40 Руслан Заброцький знову став директором Тернопільської школи №18 11:25 Грабіж на 40 тисяч гривень у Тернополі: апеляційний суд змінив вирок 10:50 У Ланівцях п'яний водій пропонував поліцейським 15 тисяч гривень хабаря 10:20 Глава УГКЦ у Чорткові іменував отця Андрія Лемчука митрофорним протоієреєм 09:40 У Кракові пошкодили могилу Богдана Лепкого. Тернопільський художник готовий допомогти з відновленням 09:00 На Херсонщині загинув військовослужбовець із Кременця Сергій Чумашов 08:30 Укрзалізниця змінила рух поїздів після нічної атаки: деякі курсують через Тернопіль
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up