РНБО зобов’язала Кабмін перевірити обґрунтованість тарифів на комуналку

РНБО зобов’язала Кабмін перевірити обґрунтованість тарифів на комуналку

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Про це йдеться в рішенні РНБО від 16 лютого, затвердженому президентським указом №37/2017, пише УНІАН.

Згідно з документом, також Кабмін зобов’язаний разом із Нацкомісією невідкладно опрацювати можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб'єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати цієї роботи.

Крім того, уряду доручено розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції наявних енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

Як відомо, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 16 лютого 2017 року "Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури".

Як повідомлялося, 15 лютого Кабмін фактично ввів надзвичайний стан в енергетиці через зниження критичного об'єму вугілля антрацитової групи внаслідок блокади на Донбасі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків 10:40 28 років очолював Тернопільську школу №29: Анатолій Ятищук іде з посади директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up