Почали виплачувати зекономлені субсидії

В Україні 2 листопада почали виплачувати монетизовані субсидії сім'ям, які мали економію за опалювальний сезон 2016-2017 роки. В уряді запевняють, що так звані “живі гроші” на загальну суму 1,7 млн. грн до 15 листопада отримають усі сім’ї, які на неї претендують.

Почали виплачувати зекономлені субсидії

Однак, у ЗМІ сьогодні багато інформації, мовляв норма закону, що регулює економії субсидії не діє. Проте у Тернопільскій ОДА подібну інформацію спростовують..

- Якщо громадянин не спожив повністю субсидію на житлово-комунальні послуги, то ця державна допомога автоматично перейде в наступний розрахунковий період, - наголошує директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський. - І в разі, якщо ця зекономлена субсидія в наступному розрахунковому періоді частково чи повністю перекриває обов’язкову плату, то споживач перекриту суму може не сплачувати.

Для того аби отримати готівку за зекономлену субсидію, громадяни мали подати відповідну заяву, ще до 1 вересня. В іншому випадку така процедура не здійснюється.

Разом з тим, Вадим Боярський зауважив, що якщо заборгованість у домогосподарства за комунпослуги перевищує 340 грн або ж є борг понад два місяці, то субсидію автоматично перестають нараховувати. Нарахування відновлюють за умови, якщо є договір щодо реструктуризації боргу. 

Коментарі

Уже чотири години у Тернополі діє заборона на продаж алкоголю. Нагадаємо, згідно з рішенням міськвиконкому закладам торгівлі...

На посилений варіант служби перевели поліцію Тернопільщини 23-24 червня. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника...

Через планове промивання водопровідних мереж припинять водопостачання частини Тернополя від 00 год у вівторок, 3 липня. 

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up