Скільки грошей виділять на дезінфікуючі засоби в школи Тернополя та як розподілять між закладами

Скільки грошей виділять на дезінфікуючі засоби в школи Тернополя та як розподілять між закладами

Якщо епідеміологічна ситуація в Тернополі буде йти на спад, швидше за все, школярі розпочнуть новий навчальний рік вже за партами. У міському управлінні освіти вже розпочали закупки дезінфікуючих засобів та термометрів до початку навчального року. Їх планують виділити школам Тернопільської ОТГ.

Перші закупи планують здійснити на суму 580 405 гривень, розповіла заступник начальника міського управління освіти з фінансових питань Олена Пельвецька. Окрім дезінфікуючих засобів, придбають також сушарки для рук, безконтактні термометри тощо.

– Ми закупимо 67 безконтакних термометрів, 44 у нас вже є в наявності, – каже Пельвецька. – На всі заклади ми розподілимо по три штуки. У деяких закладах, де дітей небагато, буде по два термометри.

Окрім того, додаткові гроші залучать для закупівлі паперових рушників. Усі засоби роздаватимуть відповідно до кількості дітей в школі, а також туалетів, класів та входів у будівлю.

Дезінфікуючі засоби закуплятимуть, адже очікують, що навчальний рік розпочнеться вчасно та не дистанційно.

– Поступово нас ще фінансуватимуть, для того щоб ми змогли докупити всі необхідні речі, яких не вистачає під час навчального року, – додає пані Пельвецька. – Наприклад, у кожен шкільний туалет поставлять разові антисептичні засоби, а протягом місяця ми будемо ще фінансувати та докупляти їх. Наразі ми не можемо вирахувати, у якій кількості вони будуть споживатися, так само не можемо порахувати, скільки спочатку витрачатимуть паперових рушників.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Софія Шуль
    Так-так, а потім школи скажуть, що їм не вистачило і щоб батьки докупляли.
  • Іван Залуцький
    Рахунок батькам виставлять пізніше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:45 У ТНМУ випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити photo_camera 15:22 Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд 14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу 13:05 На Дамбі зріжуть вісім сухостійних каштанів 12:30 Нацбанк вимагає звільнити гендиректора Укрпошти: заяви двох сторін 11:45 Понад 500 тисяч на паркани: у Тернополі встановлюють нові пішохідні огородження photo_camera 11:10 Тернопільські рятувальники допомагають розшукати 13-річного хлопця, який зник біля Дністра 10:37 «Я вбив дружину»: неправдивий дзвінок в поліцію обернувся штрафом для чоловіка з Великогаївської громади 10:00 «Справжнє партнерство перевіряється тоді, коли вистачає мудрості не дозволити руйнувати взаємну довіру». Звернення до поляків та українців 09:30 В Україні зміняться правила поповнення карток через термінали 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Григорія Демчука та Руслана Гуравського 08:00 На Циганці та Дальньому пляжі перевірили якість води: які результати 22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up