Партнер рубрики Гроші

Скільки грошей з бюджету Тернопільської громади витратили на охорону здоров'я, освіту, культуру, соцзахист, ЖКГ та спорт

Скільки грошей з бюджету Тернопільської громади витратили на охорону здоров'я, освіту, культуру, соцзахист, ЖКГ та спорт

За результатами роботи першого кварталу, місцевий бюджет виконаний на 100,3%. 

 

Про виконання бюджету громади за перший квартал 2019 року йшлося на черговій 35-й сесії Тернопільської міської ради. При запланованих 673,0 млн грн, до бюджету надійшло 674,7 млн грн. Майже за усіма складовими бюджету забезпечене перевиконання плану більше, ніж на 100%, повідомляє прес-служба міської ради.

«У зв’язку із несвоєчасним відшкодуванням Державою в першому кварталі акцизного податку з ввезеного та виробленого в Україні пального, відбулося зменшення виконання дохідної частини бюджету на 2% в цілому, а на 4,7% - по загальному фонду, - зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Це не дало можливості міській раді вносити зміни до бюджету та спрямувати кошти на вирішення нагальних проблем міста».

Із коштів, що надійшли до бюджету громади, більше 606,7 млн грн спрямовали на фінансування галузей міста.

Зокрема, за рахунок отриманих коштів профінансували заклади освіти на 218,4 млн. грн., охорони здоров’я - на 59,2 млн. грн, культури -  на 10,9 млн грн., соціального захисту - на 204,5 млн грн, на утримання галузі житлово-комунального господарства витрачено 36,0 млн грн, а фізичної культури і спорту  - 9,2 млн грн.

Слід  відмітити, що на капітальні видатки галузей у першому кварталі 2019 року направили 84,1 млн. грн., а на виплату заробітної плати та оплату за енергоносії - 195,4 млн грн. та 33,5 млн грн., відповідно, що становить 32.2% та 5,5% видатків бюджету.

Протягом звітного періоду проводилися один раз зміни до бюджету, в результаті чого галузі додатково одержали 50,9 млн грн.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині водій підмінив частину добрив водою: відкрито кримінальне провадження 21:02 Співай тепер у Райськім саду… Пам'яті Степана Гіги 21:00 П'ять тонн мальків товстолоба запустили у Серет photo_camera 20:25 Помер відомий співак, Народний артист України Степан Гіга Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 20:00 У Тернополі вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній стації photo_camera 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області 13 грудня 19:01 «Прошу, не робіть з мене героя…» Що розповів військовий, який врятував 10-річну Софійку після ДТП 18:17 Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:03 На Театральному майдані освятили різдвяну шопку: як усе відбувалося photo_camera 17:30 На Майдані Волі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» 17:00 У Тернополі зник 13-річний хлопчик. Допоможіть розшукати 16:40 «На місці алеї — вже пеньки». Тернополяни обурені масовою вирубкою дерев на Лучаковського 16:10 Викрадали і катували людей: справа шести військовослужбовців вже у суді 15:40 Розшукують чоловіка з Чорткова, який зник з дому 15:15 Автомобіль пошкоджений чи знищений через обстріли? Куди звертатися та хто має право на компенсацію 14:45 Патрульні спростували фейки про інцидент у Підволочиську 14:15 На Грушевського та Листопадовій оновлюють тротуари 13:40 Помер служитель церкви УГЦК брат Анатолій Старуселець 13:10 Сім'ї, які постраждали через ворожу атаку 19 листопада, отримали сертифікати на пральні машини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up