Скільки тернополяни боргують за воду

Скільки тернополяни боргують за воду

Борги споживачів без лічильників і з водомірами різняться в рази. Це характерно як для мешканців приватного сектора, так і для тернополян з багатоквартирних будинків.

Середні борги з оплати послуг населенням станом на 1 жовтня порахували в "Тернопільводоканалі". Час визначали до 3 місяців включно, від 3 до 12 місяців та понад рік.

Найбільші борги, які "висять" понад 12 місяців, мають мешканці багатоквартирних будинків, які не мають лічильників. Їхні борги в середньому становлять 3856,77 гривень. В приватному секторі такі споживачі боргують в середньому 993,94 гривні, повідомляє прес-служба "Тернопільводоканалу".

Вони в 2-5 разів перевищують борги тих, хто мають лічильники.

За наявності лічильників середній борг, який триває понад 12 місяців, складає в абонентів багатоквартирних будинків 751,83 гривню, а в приватному секторі 397,44 грн.

До 3 місяців середній борг абонента приватного сектора з лічильником становить 182,32 грн, а мешканця багатоквартирного будинку - 165,64 грн. Без лічильника середній борг за такий час становить 340,06 грн і 467,16 грн. відповідно.

Середній борг, який не погашають від 3 до 12 місяців, в приватному секторі становить 210,4 грн (з лічильником) і 754,56 грн (без лічильника). А мешканці багатоквартирних будинків за цей час накопичують борги в середньому  261,09 грн (з лічильником) та 1914,28 грн (без лічильника).


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled 19:05 Легківка у Кровінці на швидкості влетіла в рейсовий автобус: водій у суді отримав рік умовно 19:00 50 і 60 гривень на дитину: як працюватиме нова програма безоплатного харчування для школярів 18:00 У Теребовлянській ратуші — виставка картин художниць-викладачок школи мистецтв: долучайтесь до аукціону play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:15 Суд готується допитати обвинувачених у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 16:45 Гордість Тернопілля – 2026: нагороди отримали найталановитіші учні та їх вчителі 16:10 На Тернопільщині оновлюють дорожню розмітку 15:34 На третю добу після зникнення у лісі знайшли чоловіка зі Скали-Подільської 15:07 Дерева держустановам за «схемою»: на Тернопільщині викрили шахрайство на 1,2 млн грн photo_camera 14:40 «Ми не знали, що це будуть останні обійми». 16-річна Софійка загинула в ДТП, яку скоїв п'яний водій 14:12 У Тернополі під час комендантської години затримали нетверезого водія електросамоката 13:39 У Сереті в межах Чорткова виявили небезпечні забруднення: купатись не рекомендують 13:00 Масштабні пожежі сміттєзвалищ ліквідували рятувальники на Тернопільщині photo_camera 12:25 Знищили понад 30 тисяч хризантем на Тернопільщині: квіти були заражені карантинним організмом 11:52 У Чорткові проведуть традиційну ходу для випускників 11:15 Випускник Тернопільського медліцею отримав максимальні 600 балів на НМТ 10:42 Облив сусіда бензином: конфлікт через паркан у Великогаївській громаді ледь не завершився підпалом 10:10 Olympic Day 2026 відбудеться в Тернополі 21 червня: як зареєструватись 09:35 Високоточну операцію після складних уражень судин вперше провели у Тернопільській обласній лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up