Скільки тернополяни заплатять за централізоване опалення за березень

Скільки тернополяни заплатять за централізоване опалення за березень

Платіжка за централізоване опалення за березень у Тернополі зменшиться на понад 32%.

На виконання рішення виконавчого комітету, у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» провели перерахунок нарахування плати за надані послуги з централізованого опалення централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів за  березень 2020 року.

Нагадуємо, в опалювальному сезоні 2019/2020 рр. вже було проведено перерахунок за жовтень, листопад, грудень, січень та лютий.

Детальніше про перерахунок плати за березень місяць у таблиці:

Види послуг

Одиниці виміру

Вартість послуги  у березні 2020 року, грн

%

До перерахунку

Після перерахунку

Централізоване опалення при відсутності лічильника ТЕ

в місяць /кв.м

31,69

21,28

- 32,85

Централізоване опалення при наявності лічильника ТЕ

1 Гкал

1746,82

1172,62

- 32,87

Централізоване постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання

куб.м

98,85

75,28

- 23,84

Централізоване постачання гарячої води за відсутності рушникосушильників до системи гарячого водопостачання

куб.м

91,36

70,25

- 23,11

Комунальники просять й надалі проводити розрахунки  до 20 числа поточного місяця, як це передбачено типовим договором.

Нагадуємо Вам що, у зв’язку із ситуацією, що склалась навколо поширення інфекції коронавірусу та на виконання Рішення від 16.03.2020 оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території Тернопільської міської територіальної громади випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (Китай), КП «ТМТКЕ» тимчасово перейшло на дистанційне обслуговування Споживачів у режимі он-лайн.

Отримати інформацію про стан розрахунків та подати показники лічильників Ви можете подати дистанційно за телефонами: (0948) 40-15-78, (0948) 40-15-87, (0948) 40-15-79

або через особистий кабінеті на сайті підприємства https://teplo.te.ua/, через обрані Вами сайти, що приймають платежі,зокрема через сайт http://oplata.te.ua/ або відділення банків та Укрпошти, де проводите оплату.

З питань обслуговування лічильників телефонуйте: (0352) 25-14-41 

Звертайтесь до нас через електронну пошту [email protected]

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • оо
    надворі вже +20  а в квартирі більше +30 але  в нас тільки вміють всюди говорити про економію а по факті палять газ побільше бо стандарт ссср треба дотримуватиьсь
  • Анонім
    Київ вже завершив опалювальний сезон ,а ці будуть напевно і весь квітень шпарити щоб з людей бабло викачати . То опалення можна було ще на початку березня відключати . 90% вже поставили теплі вікна , то нах.. ще то опалення . У мене в квартирі 30 градусів і хер ,що зробиш .Вимушений відкривати балкон , вікна , а ті дуріки кочегарять при +15 на вулиці . Це вже не осіння погода можна херити то опалення і не морочити голову .
    WQ reply Анонім
    Дибіле, опалення має бути до 1 травня, тому що ( пояснюю для дибілів!!!), в квітні в 20 числах бувають заморозки, а ти, жирна паскудна свиня, трохи скидай жир, якщо він тебе парить
    іф reply WQ
    не до 1 а до 15 квітня в травні тоже заморозки є то може будем до червня гріти
    Анонім reply WQ
    Пішов нах.... кочегар духовки .
    WQ reply Анонім
    Свиня жирна, якщо не хочеш займатися спортом, то бери дрочи хоть, може так жир спустиш
    Анонім reply WQ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо? 10:38 87 гривень за куб води і стоків — затвердили новий тариф у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up