Стало відомо, скільки грошей отримають батьки замість "пакунка малюка"

Стало відомо, скільки грошей отримають батьки замість "пакунка малюка"

Кабмін ввів грошові виплати замість пакета малюка: відповідне рішення уряд схвалив на своєму засіданні.

Кабінет міністрів запровадив виплату 5 тисяч гривень на одного новонародженого замість "пакунка малюка". Кошти можна отримати на спеціальний рахунок у ПриватБанку, які можна буде використовувати тільки на придбання товарів для малюка.

Таке рішення прийняли під час засідання Кабінету міністрів у середу, 29 липня, повідомляє РБК-Україна.

"Проектом пропонується запровадити цільову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень, громадянам, у яких народилась дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання", - заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Вона відзначила, що на одну новонароджену дитину уряд виплачуватиме грошову компенсацію у розмірі 5 тисяч гривень замість "пакунка малюка", щоб батьки самостійно могли купувати товари для дитини.

Глава Мінсоцполітики додала, що на час реалізації пілотного проекту будуть встановлені роздрібні точки, в яких можна бути придбати на ці гроші лише визначені товари.

Рішення буде доопрацьовано протягом трьох днів спільно із Міністерством юстиції.

Нагадаємо, раніше РБК-України повідомляло, що Мінсоцполітики розробило відповідний проект.

Довідка

В Україні з вересня 2018 року кожна сім'я при народженні дитини отримувала "пакунок малюка". У Жовтні минулого року уряд вирішив переглянути його вміст.

Читайте також Вміст "пакунків малюка" переглянуть, ціну не змінять

До "Пакунку маляти" входило 25 найменувань предметів, в тому числі міцна картонна коробка, яка мала слугувати немовляті колискою на перший час.

Читайте також Гроші замість"бейбі-боксів": батьки новонароджених отримають компенсацію

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Petro Skarzhynskyi
    Верніть виплати часів Азірова-Яника у доларовому еквіваленті.
    Перша дитина - 3000$
    Друга - 6000$
    Третя і далі - 12000$
  • Наталя Олексин
    Я теж за бейбі-бокси. Просто якщо сісти і порахувати його вміст, буде більша сума🧐 І не всі мами на отримані гроші будуть купувати необхідне дитині😡
  • Anna Petroci
    Я думаю що циганки будуть раді 5000гр  вмісто бейбі бокс бо вони і так не витратять ці кошти на дітину лише  прогуляють.Будуть їхнім чоловікам за що пити пиво.!!!
  • Надя Ксенич
    Я за гроші
    Надя Ксенич reply Надя Ксенич
    Tanya Sekreta а до чого туттАвстрія
    Tanya Sekreta reply Надя Ксенич
    Nadiya Ksenych ну у Австрії гроші потрібніші
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На хабарі затримали жителя Тернопільського району, який обіцяв військовому вирішити питання з ВЛК 21:01 «Найбільша нагорода — врятовані життя»: історія Володимира Цупера, який допомагав рятувати людей із палаючого будинку 20:00 Забули чи не схотіли показувати? Що не так із деклараціями голів ВЛК у Тернополі 19:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 24 і 25 листопада (оновлене) Від читача 13:07 ВАЖЛИВО !!! Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 19:00 Прощаються із працівницею департаменту соцзахисту Галиною Мацьків. Моляться за душі її доньки та онуки 18:00 Неповнолітній на авто тікав від патрульних і «заробив» три протоколи 17:30 У Тернополі триває пошук безвісти зниклих: фахівці працюють серед сотень тонн завалів 17:00 П'яний водій у комендантську годину пропонував 10 тисяч доларів хабаря патрульним — прокуратура 16:35 «Національний кешбек» змінив категорії витрачання коштів 16:25 Речей вдосталь: представники парафії Архистратига Михаїла розвозять продукти і ковдри постраждалим від ракетного удару 16:00 У будинку на 15 Квітня, що постраждав від ракетної атаки, встановлюють вікна 15:31 Шестеро дітей, чиє світло не згасне: Тернопіль оплакує наймолодших жертв ракетного удару 15:15 Українці почали отримувати перші виплати за програмою «Зимова підтримка» 14:46 Камінь за каменем, без сну і перепочинку: обличчя рятувальників, які боролися за кожне життя у Тернополі photo_camera 14:05 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернопільщини на понад 350 000 гривень 13:30 Безоплатне лікування зубів для ветеранів у Чорткові: як і де можна отримати послугу 13:00 На Збаражчині зупинилося серце колишньої зв'язкової ОУН-УПА Ганни Самотіс 12:25 Зморені, почорнілі від пилу, але незламні…Показали обличчя рятувальників, які чотири доби розбирали завали photo_camera 11:55 Плетіння маскувальних сіток та заняття з психологом: які заняття пропонують для людей поважного віку в Терцентрі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up