Тато сплатив малому Артемкові заборгованих 171 тис грн аліментів, про які “забув» на 8 років

Тато сплатив малому Артемкові заборгованих 171 тис грн аліментів, про які “забув» на 8 років
  • З 98 тис грн, які інший батько сплатив двом синам як заборгованість, майже половину складає штраф.
  • 2 510 боржникам обмежено виїзд за кордон, 2 526 позбавили права керування авто. Майже 5 тисяч батьків-боржників забудуть про полювання та право володіти зброєю, доки не розрахуються зі своїми дітьми.

У Тернопільському міському відділі державної виконавчої служби перебуває  виконавче провадження про стягнення з гр. П. аліментів у розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку щомісячно, починаючи з березня 2011 року і до повноліття сина Артема. 

25 березня  стягнуто заборгованість  у розмірі понад 171 тис.  грн. з них понад 120.5 тис. грн. борг по аліментах та майже 51 тис.  грн. штрафу. Про це повідомив заступник начальника Головного територіального управління юстиції у  Тернопільській області Андрій Хічій.

Майже 100 тис грн. заборогованих аліментів та штрафу довелось заплатити батькові на утримання двох синів – Тимура та Артема. Сплачувати гроші своїм дітям в розмірі 1/3 частки всіх видів його заробітку, батько мусив, починаючи з квітня 2013 р. і до досягнення ними повноліття. До речі, штраф за заборгованість складає майже 42 тис.  грн.

2 510 боржникам обмежено виїзд за кордон, 2 526 позбавили права керування авто. Майже 5 тисяч батьків-боржників забудуть про полювання та право володіти зброєю, доки не розрахуються зі своїми дітьми.

  • На початок квітня в органах державної виконавчої служби перебуває на виконанні 8 509 виконавчих документів про стягнення аліментів, - повідомив Андрій Хічій. - Із них своєчасно сплачуються аліменти по 5 632 рішеннях суду, по 1 883 стягнення проводиться із заробітних плат, пенсій, стипендій та інших доходів фізичних осіб, по 2 877 рішеннях існує повна або часткова заборгованість.

Направлено до суду 787 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.183-1 КУпАП (Несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків…) та 31 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, відповідно до ч.3 ст.183 КУпАП.

275 боржникам доведеться таки розрахуватись зі своїми дітьми, виконуючи суспільно-корисні роботи. Нагадаємо, раніше декому довелось розчищати цвинтар.

Довідка 

Впродовж звітного періоду державними виконавцями області завершено майже 11 тис. виконавчих документів на суму майже 221 млн. грн., з них фактично виконано – понад 4 тис. виконавчих документів. Загалом стягнуто по усіх видах проваджень боргів на суму понад 28 млн. грн. , у тому числі сплачено 2. 3 млн.  грн. виконавчого збору.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Елена Коваль
    Шкода Артема адже потім він буде платити аліменти батькові
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 21:00 На Тернопільському стадіоні стелять новий газон 20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)» 17:20 НБУ збільшив валютні ліміти: що зміниться 16:50 У Чорткові на кладовищі облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України 16:13 Бережанській громаді повернули комплекс вартістю 12 млн грн 15:30 Їхав 120 км/год і був п’яний: у Великій Березовиці затримали водія 14:50 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: на Тернопільщині водій намагався «відкупитися» від поліції 14:21 Майже два тижні деякі будинки в Тернополі будуть без гарячої води (адреси) 13:50 На залізничному вокзалі в Тернополі обікрали львів'янина, поки той задрімав 13:24 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 13:15 Кардинал Микола Бичок очолив поминальну літургію на Пантеоні Героїв у Тернополі 12:40 Діти на самокатах, велосипедах і мотоциклі потрапили в аварії на Тернопільщині за одну добу photo_camera 12:10 На Бандери сталася пожежа в недіючому будинку культури 11:35 Викрав дві автівки за день та вчинив аварію: п'яний чоловік з Чортківщини влаштував «кримінальний квест» 11:00 Зіштовхнулися автівки на вулиці Текстильній: що відомо 10:40 У Тернополі посеред міста з руки чоловіка зірвали годинник та відібрали телефон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up