Партнер рубрики Гроші

Тернопільські будівельники в середньому заробляють лише 5000 грн

Тернопільські будівельники в середньому заробляють лише 5000 грн

Тернопіль залишається лідером з виконання будівельників робіт. Проте темпи росту заробітної плати працівників в будівельній галузі значно відстають від темпів розвитку галузі в цілому.

Загалом, за результатами аналізу діяльності 24 найбільших підприємств будівельної галузі міста, офіційна зарплата одного працівника у будівельній галузі становить лише 5072 грн.

Питання низькою офіційної оплати праці в будівельній галузі розглядалося на засіданні спеціальної комісії щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання. На комісії керівникам підприємств рекомендувалося збільшити офіційну заробітну плату працівникам.

Довідка: З початку року у Тернополі введено в експлуатацію 29 будинків та 62 об’єкти соціально-культурного призначення. Загалом у будівельній галузі міста працює понад 3000 осіб.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Надя
    З власного досвіду можу сказати, що зараз кожен майстер хоче мати 1000 грн в день, не важливо, яку роботу він виконує, чи зварювальні роботи, чи мулярка, чи шпаклювання, чи штукатурка. Вони рахують так, щоб мати 1000 в день. Це космос! І це все без дипломів, без податків, без реєстрації доходів, ненормований робочий день (коли хочу, тоді приїжджаю і їду). Навіть якщо господар обід дає, всеодно 1000 в день.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Війна забрала життя Героїв Ярослава Вовчука та Степана Дубляниці 08:37 Графік відключення світла в Тернополі та області на 31 грудня (ОНОВЛЕНО) 08:00 В Україні з’явиться «єЧек»: коли запрацює 21:00 Готуємось до Нового року: рецепти смачних тортів на свято Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 20:03 Скандали і кримінал, фігурантами яких були ТОП-чиновники, депутати і посадовці 19:00 На ремонт Грушевського передбачили ще 1,6 мільйона гривень, хоча вже витратили майже 10 18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті» 15:01 «Не дозволю назвати Юрія вбивцею»: апеляція виправдала родича у справі вбивства Качоровських 14:45 Інтернет-провайдер «Колумбус» утретє став кращим роботодавцем у конкурсі «Народний бренд» та підтримав бригаду «Азов» (новини компаній) 14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя 13:58 Не встигли відкрити, як закрили. Чому депутати обласної ради проігнорували сесію 13:15 Школярі у Підгаєцькій громалі наколядували понад 40 тисяч для ЗСУ 12:55 АН ВІСОН відкриває філію у Кременці: професійні послуги тепер ще ближче до вас (новини компаній) 12:35 Державному реєстратору з Шумська загрожує суд 12:03 Перший Новий рік після полону: онучка, родина і жива сосна, що пахне дитинством
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up