Стадіон приймає два платних заходи в рік: Океан Ельзи і Свідків Єгови

Стадіон приймає  два платних заходи в рік: Океан Ельзи і Свідків Єгови

КП «Тернопільський міський стадіон» «пішов в мінус» на  223  800 грн. На жаль, мінімальний прибуток не перекриває витрат на утримання стадіону.

Найбільший футбольно-легкоатлетичний стадіон Тернополя та області прозвітував про виконання фінансового плану за 1 квартал 2017 року на засіданні виконкому 27 червня.

- На жаль, наша діяльність є збитковою, - зазначив директор КП «Тернопільський міський стадіон» Ігор Шушкевич. - За 1 квартал виникли збитки в сумі 223 800 грн, і до кінця року вони можуть зрости до 400 тис. Лише на газон ми розраховуємо витратити 3 мільйони. Перекривати чим збитки ми не маємо - в нас два платних заходи в рік - Океан Ельзи і Свідки Єгови (щорічний обласний конгрес - прим. авт.). І то, організатори концерту ОЕ цьогоріч були не дуже задоволені, адже їм доводиться везти з чобою чимало техніки та персоналу, а це збитково.

Директор КП «Тернопільський міський стадіон» висловив надію, що змінити сутуацію зможуть нові футбольні клуби.

Нагадаємо, Тернопільський міський стадіон а території «Старого парку» відкрито 21 серпня 1909 р.  Після реконструкції, проведеної у 2010–2011 роках, арена вміщає 15 150 пластикових місць під накриттям.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    Лот це той хто бухий трахав свої дочок? Це той кого бухого в усмерть вжарив власний син,а він його  прокляв прознавши це?
  • Кактус
    позооооор
  • SIR belomor
    Я не розумію, це стадіон чи сцена для концертів? Перший варіант прибутку не приносить то мабуть є сенс зайнятися другим. Перебудуйте під концерти і буде де проводити Евробачення 2019.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:53 З верхніх поверхів на Стуса рятувальники дістали потерпілого play_circle_filled photo_camera 16:20 Під завалами залишаються люди: міністр Клименко на місці прильоту в Тернополі play_circle_filled 15:42 19-21 листопада у Тернополі оголосили Днями жалоби за загиблими внаслідок атаки 15:30 Сергій Надал: Тернопіль пережив наймасштабнішу атаку від початку війни. Працюють гарячі лінії для постраждалих (пресслужба Тернопільської міської ради) Від читача 14:59 У Тернополі відбулося чергове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 15:20 25 загиблих. З них троє — діти: з-під завалів у Тернополі деблоковують тіла людей photo_camera 15:00 Цілі удару досягнуто: росіяни цинічно прокоментували атаку по багатоповерхівках Тернополя 14:48 У селі на Тернопільщині уламки ракети пошкодили будівлі та транспорт 14:31 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 19 листопада) 14:25 Яка ситуація із забруденням повітря у Тернополі (ОНОВЛЕНО) 14:15 Триває розбір завалів, виносять тіла загиблих у Тернополі play_circle_filled photo_camera 13:46 Через пошкодження в мережі у частині Тернополя зупинено теплопостачання 13:30 Вистрибували через балкон: мешканці будинку на 15 Квітня розповіли, як рятувалися під час обстрілу 13:15 У ДСНС показали, як розбирають завали на місцях прильотів. Кількість загиблих росте photo_camera 12:46 Серед загиблих внаслідок удару в Тернополі є двоє дітей. Під завалами можуть бути ще люди play_circle_filled photo_camera 12:30 У Бучацькій громаді ввели карантин через випадок сказу в домашньої тварини 12:15 Вибиті вікна, тріщини на стінах та іграшки в перемішку зі склом. Зруйнований дитячий садок play_circle_filled photo_camera 11:35 У Тернополі запрацювали гарячі лінії для пошуку зниклих рідних та фіксації пошкоджень 10:55 «Дружина з дітьми зникли, не вірю, що вони живі»: історії тернополян з епіцентру удару play_circle_filled photo_camera 10:35 Є необхідність у донорській крові для постраждалих від ворожої атаки в Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up