Партнер рубрики Гроші

Тернополянин пропонує утеплити будинки за державний кошт

Тернополянин пропонує утеплити будинки за державний кошт

Петиція "Утеплення всіх панельних будинків за рахунок держави, жеків" з'явилась у Єдиній системі місцевих петицій у четвер, 12 січня.

 

"Утеплити всі панельні будинки, щоб зменшити використання газу", - пише автор петиції Руслан Грицьків.

Підтримати петицію можна упродовж 30 днів з дати опублікування.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Діонісій
    жеки не можуть підвали утеплити в будинках (вікна і двері позакривати , щоб протягів не було), а Ви кажете.
  • Анонім
    А де держава гроші візьме? .Щоб реалізувати цю петицію ,то в першу чергу гроші треба заробити ,а не надіятись ,що державі дадуть черговий кредит . Вже держава набралася кредитів ,що скоро китайці і всі решта заберуть всю землю в тому числі і ту землю на, котрій стоять панельки, і вже не буде змісту утеплювати будинки . І взагалі ця петиція якось лобізмом відчувається. І що то за постановка питання така за рахунок держави ,а бюджет цей тернополянин видів  чи він думає ,що Україна складається тільки з Тернополя . А чому ж у нас не пишуться петиції щоб відновити робочі місця , забезпечити людей роботою , відновити сільське господарство . Вже Гройсман сказав :" Що він не буде виділяти гроші на безробітних " все лазейку для дармоїдів прикрили пора працювати і заробляти гроші ,а не сидіти на біржі ,і щоб працючі люди утримували тих дармоїдів .В країні війна іде повним ходом про, яке утеплення він чеше.І взагалі якщо говорити про енергоефективність ,то в пршу чергу треба ставити теплові пункти оскільки 52% енергії втрачається з котель до будинку . Висновок такий петиція явно сира , лобістська, технічно не обгрунтована ,і явно не на часі оскільки панельки ще краще тримають тепло ніж новобудови це вже доказано на практиці .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 88 університетів в Україні відкрили вступ на нульовий курс. Як зареєструватись 22:00 У пеклі Торецька: поліцейський з Тернопільщини про те, що допомогло вистояти під вогнем ворога 21:08 Графік відключення світла в Тернополі та області на 4 лютого 21:00 Оновлення відстрочок у Резерв+: кому автоматично, а кому — іти в ЦНАП Від читача 15:58 12 людей загинули на Дніпропетровщині внаслідок російської атаки по цивільних 20:01 Понад 94 млн грн на укриття у школах, садках та лікарнях Тернополя: що мали зробити 19:00 Дитинство більше за війну: як писати про дітей етично й відповідально photo_camera 18:06 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 17:30 Благодійний забіг відбудеться на Набережній у День закоханих 17:00 Наркотики, зброя та боєприпаси: на Тернопільщині судитимуть учасників злочинної групи 16:30 Брили льоду, сніг та багнюка: у якому стані тротуари в Тернополі (голосуйте) photo_camera 16:05 ТОП агенцій нерухомості у Тернополі — які допоможуть придбати або орендувати житло у 2026 році (партнерський проєкт) 15:45 Затримали 29-річну тернополянку за крадіжку велосипеда з під'їзду 15:20 Повідомлення в шкільному чаті коштувало жінці з Тернопільщини 17 тисяч гривень 14:45 Змінили правила запису онлайн на прийом в сервісний центр МВС 14:10 Єдиний син загинув на війні, а батьки-переселенці кажуть, що покинуті напризволяще 13:20 У соціальній перукарні в Тернополі оновили обладнання: хто може скористатись послугами 12:55 Інженера судитимуть за 800 тисяч збитків на ремонті дороги в Джурині 12:20 Справу про привласнення 1,8 млн грн на ремонті приміщень ДСНС у Тернополі розглядатиме суд 11:45 14-річну дівчину, яка стояла на узбіччі, збило авто на Кременеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up