Тернополянин зірвав тримільйонний джек-пот у лотереї “Лото-Забава”

Тернополянин зірвав тримільйонний джек-пот у лотереї “Лото-Забава”

Житель Тернополя у “Лото-Забава” виграв три мільйони гривень 25 вересня. Під час розіграшу 894 тиражу лотереї «Лото-Забава» щасливчик з Тернополя зірвав джек-пот у розмірі 3 000 000 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.»  щиро вітає гравця з надзвичайною перемогою! Відомо, що виграшний білет був проданий на фірмовому острівці «М.С.Л.» у приміщенні Центральної пошти на вул. Чорновола, 4, у м. Тернопіль. 

За всю історію існування лотереї «Лото-Забава» переможець 894 тиражу став 251 у низці щасливих власників призів розміром від мільйону гривень та більше, та 12-тим у цьому році. 

Оператор державних лотерей «М.С.Л.»  очікує переможця у найближчому представництві для оформлення виграшу. Перелік представництв та їх адреси можна знайти на офіційному сайті лотерейного оператора за посиланням:  https://msl.ua/uk/static/contacts-offices .

Щоб виграти джек-пот «Лото-Забава», потрібно закреслити в ігровому полі три горизонталі з виграшними числами без пільгових підковок або п’ять горизонталей у будь-якому полі лотерейного квитка. Спостерігати за розіграшами лотереї можна у прямому ефірі телеканалу «1+1» щонеділі о 9:00.

Нагадаємо, що у 2016 році тернополяни у лотерею "Лото Забава" вже вигравали три мільйони гривень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Олег
    Будь-яка лотерея в тому числі і лото забава є контрольованою, тому що всі білети продаються наперед і комп'ютер обробляє дані з тих білетів. Комп'ютер вичисляє яка комбінація цифр кожного разу повинна випасти в тому барабані. Барабан з тими цифрами також контрольований і він видає ті цифри які йому прописують видати. Звичайно що час від часу з метою реклами вони дають виграти. Але сума виграшу набагато менша за суму прибутку. Треба розуміти що лотерея це бізнес і зроблено з метою прибутку а не роздавати гроші.
  • Анонім
    Чергове видурювання грошей у людей . Забудьте в цій країні ніякого чуда типу 3 млн виграти в лоторею не існує . Це так кинули людям кістку щоб люди більше білетів купляли .
  • Anonymous
    лохотрон
  • Анонім
    Але чому , не можна самому білети тягнути ? Чому я повинен їх брати в їхньому терміналі. Намахаловка. Кажуть без підковки, а ви знайдіть хоч один білет без підковки ))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:35 На Тернопільщині розшукують безвісти зниклого 26-річного чоловіка 17:05 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 16:01 Померла вчителька початкових класів Байковецької гімназії Світлана Гануляк 15:25 На Тернопільщині тимчасово обмежили руху великовагового транспорту Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:01 Від 50 до 175 гривень за кілограм: у Тернополі вже продають кавуни та дині 14:00 Спека до +39, дощі і грози: прогноз погоди на Тернопільщині 13:02 З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини 12:00 День Конституції України відзначили у Тернополі 11:05 Найпухкіші вареники з полуницею: два рецепти тіста, які завжди виходять 10:15 Діти їздили на самокатах по даху будинку на Лучаківського: реакція соцмереж 09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти 21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up