Туристам та бізнесменам буде легше, а от заробітчани відкриватимуть візи

Туристам та бізнесменам буде легше, а от заробітчани відкриватимуть візи

Введення безвізового режиму вдарить по візовим центрам, які наразі заробляють досить непогані кошти на тернополянах, вважають громадські активісти.

Так, тернополянин Олег Синовець жартома у "Фейсбуці" написав, що 6 квітня настав День трауру для всіх візових кантор, ділків та бариг.

Хоча насправді введення безвізового режиму полегшить життя не всім.

  • Віза не потрібна буде туристам та особам, які збираються на шопінг у країни ЄС, - розповідає представник одного з візових центрів у Тернополі, пан Олег (прізвище просив не вказувати – прим. авт). – Для студентів і тернополян, які збираються їхати на роботу умови залишаються ті ж самі, що й тепер.

Як буде далі, покаже час. Пан Олег зізнається, що вони втратять частину клієнтів.

  • Люди почули про безвіз, приходять і кажуть, що хочуть їхати на роботу, не розуміючи, що для цього потрібна робоча віза, - каже він. – А отримати її сьогодні досить не просто.

Як би там не було, але можливість хоча б подорожувати Європою та економити час і гроші на отримання віз – доволі непогана перспектива, переконує менеджер по роботі з персоналом «Асоціації роботодавців» Світлана Повар.

  • Вигідно буде для тих, хто збирається поїхати в Європу з туристичною метою чи у бізнес-справах, - каже вона. – Приміром, на оформлення шопінг-візи можна буде зекономити 35 Євро (за візу), 550 грн сервісного збору та 200 грн страховки. Але пакет документів, що для безвізу, що для отримання візи однаковий.

З іншого боку, для людей, які їдуть працювати в країни ЄС, нічого не зміниться. Їм і надалі потрібно оформляти робочу візу. Хоча, як зауважує пані Світлана, нині немало людей нелегально виїжджають за кордон на заробітки.

  • Люди змушені використовувати будь-яку можливість, аби прогодувати сім’ю. Тому дехто їздить на заробітки з тією ж самою шопінг-візою. Хоча, із введенням безвізу з Україною, впевнена, тамтешня влада зобов’яже роботодавців не брати на роботу нелегалів. Інакше, вони платитимуть шалені штрафи. гро

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Cherry Alexandra
    Яка різниця , суть то зрозуміла. Сидишь шукаєш помилки??
  • Сергій Ганущак
    По "візовим центрам",
    чи по візовиХ центраХ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Дні ангела у березні 2026: повний календар іменин та як обрати ім'я дитині 20:01 Помідори – 45 грн, кабачки – 12 грн, а кавуни майже 7 грн: де дешевше купити насіння у Тернополі 19:00 На війну привіз власну зброю і сім тисяч боєприпасів 18:20 Тернополянин здійснив передоплату, а шини так і не отримав Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Електронні трудові книжки: що варто знати працівникам та ФОП? 16:00 Як приготувати буряк по-корейськи 15:00 Як відбуватиметься національний мультипредметний тест у 2026 році: ключові дати 14:00 Підсніжники по 70–80 гривень: де в Тернополі продають первоцвіти та які штрафи загрожують 13:00 У Чорткові під час пожежі в багатоповерхівці врятували літнього чоловіка 12:00 Аварія у Тернопільському районі: водій «AUDI A6» врізався у паркан 11:09 Інстафото на озері Комо та благодійні місії в Африці: куди депутати міськради їздили у відрядження photo_camera 09:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 лютого 09:00 Війна забрала життя 29-річного тернополянина Олександра Степаняна
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up