Партнер рубрики Гроші

У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги за жовтень

У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги  за жовтень

В українців з’явиться більше стимулів для економного споживання ресурсів і більше можливостей економії – оскільки зекономлені гроші з пільг та субсидій «можна покласти собі у кишеню».

 

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 грн, при цьому розмір пільги – 418 грн. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко на тематичному брифінгу для представників ЗМІ, повідомляє "Урядовий портал".

«Міністерство соціальної політики планово входить в новий опалювальний сезон. Нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від дати початку опалення домівок, відбувається з 15 жовтня. Уже зараз ми нараховуємо ці види допомоги за жовтень. Якщо говорити в середньому, то розмір субсидії по Україні становив 539 грн, а пільги – 418 грн», – підкреслив Віталій Музиченко.

За словами заступника Міністра, тепла погода в Україні дозволить зекономити одержувачам пільг та субсидій: «Зважаючи на те, що нарахування виплат все одно здійснюється з 15 жовтня, а опалення ввімкнули пізніше, люди зможуть зекономити до 200 грн за місяць».

Віталій Музиченко підкреслив, що з 1 жовтня в Україні стартувала монетизація пільг: люди отримують ці виплати «живими грошима». З урахуванням механізму монетизації субсидій, яка стартувала на початку 2019 року, в українців з’явиться більше стимулів для економного споживання ресурсів і більше можливостей економії – оскільки зекономлені гроші з пільг та субсидій «можна покласти собі у кишеню».

«У проекті бюджету на 2020 рік на програму субсидій закладено близько 47 млрд грн. Цієї суми вистачить на всіх, кому потрібна державна допомога для оплати житлово-комунальних послуг», – резюмував Віталій Музиченко. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 14 лютого (оновлюється) 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 15:01 Сало від 50 грн, сир — 150 грн, а яйця — 70 грн за десяток: як змінилися ціни на ярмарку у Тернополі photo_camera 14:00 У столиці затримали депутата Почаївської міськради — підозрюють у допомозі зі зняття з розшуку photo_camera 13:01 «Закохані у біг»: тернополяни долали дистанції і гроші на дрони для ЗСУ збирали play_circle_filled photo_camera 12:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через хуртовину та ожеледицю 10:50 У Тернополі ліквідовують дві аварії на водопроводі: де немає води 10:07 «Ти моя сила — я твій оберіг»: історія кохання, що почалася в реанімації photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Олександра Серафименка 22:01 Впав у кому після застуди: у Львові лікарі врятували 16-річного хлопця photo_camera 21:00 Коли розпочинається Великий піст і які дати найважливіші 20:01 Понад рік шукали серед полонених, а він повернувся «На щиті»: історія воїна Михайла Ониськіва play_circle_filled 19:00 М'які іграшки, кухлики та валентинки: де у Тернополі дешевше купити подарунки до Дня закоханих photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up