У Тернополі підняли ціни на проїзд у таксі

Мінімальний проїзд в таксі залишився таким самим - 25 грн. Однак, через подорожчання ціни на газ майже на 2 грн підняли вартість проїзду за кілометр. 

У Тернополі підняли ціни на проїзд у таксі

Те, що проїзд у таксі став дорожчим помітили тернополяни. 

- 28 серпня добиралася з "Дружби" на "Східний" на таксі, - каже тернополянка Оксана. - Раніше за цю ж саму відстань платила 35 грн, цього разу – 50. Була, м'яко кажучи, здивована.

Диспечери таксі кажуть, що мінімальна вартість проїзду не змінилась - 25 грн. Однак через збільшення ціни на газ збільшилась і вартість за кілометраж - в середньому на 2 грн за км. Тобто, ту саму відстань тепер проїхати на таксі обійдеться дорожче.

"20 хвилин" поцікавились у диспетчерів служб тернопільського таксі чи підняли вони тариф.

Таксі "Джокер"

Тариф - 8,15 грн/км по місту та 9,2 грн/км за містом. Мінімальний проїзд - 25 грн. Як повыдомила диспетчер, ціни підняли на днях. 

Таксі "Економ"

Тариф - 7 грн/км по місту та 8 грн/км за містом.  Мінімальний проїзд - 22 грн. 

Таксі "Пілот"

Тариф - 8 грн/км по місту та 8,5  грн/км за містом. Мінімальний проїзд - 25 грн. Ціни підняли минулої суботи у зв"язку з подорожчанням газу, повідомила диспетчер. 

Нове таксі

Тариф - 8 грн/км по місту (було 6,79) та 10 грн/км за містом (було 8).  Мінімальний проїзд - 25 грн. 

549

Тариф - 8,09 грн за км по місту та 9,09 грн за км за містом.  Мінімальний проїзд - 25 грн (за легковий автомобіль)

VIP-нове

Тариф - 8 грн/км по місту (було 6,8) там 10 грн/км за містом (було 8). Мінімальний проїзд - 25 грн.  Ціни підняли п"ять днів тому через подорожчання газу, повідомила диспетчер 

Коментарі (15)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Москалі вам всім ще зроблять ,прикрутять вентель ,а ще Лукашенка заставлять кран прикрутити і все ж......а всім , і війни не треба  .Ось вам і незалежність

  Olvol reply Анонім

  Чоловіче! Ви в школу ходили? Це НЕ ТОЙ ГАЗ, ЯКИЙ ЙДЕ ПО ТРУБАХ.

  Анонім reply Olvol

  І не тільки в школу ходив ,а ще два технічні вузи закінчив , і прекрасно знаю про який газ пишу . Основним постачальником скрапленого газу є Росія і Білорусь . Я мав нак увазі ,що Росія в любий момент може або залупити таку ціну на цей вид палива ,що тут в Україні буде повний ажіотаж ,або прикрутить вентиль  (для" обдарованих"  перестане постачати паливо в нашу державу) .

  Olvol reply Анонім

  Зросте доля перевезень залізничним транспортом, який матиме змогу розвиватись, зросте продаж електромобілів. Так що я двома руками за вставляння палок в колеса автотранспорту. Програма-максимум на 50 років: залишити автотранспорт тільки у вигляді вантажних таксі, тракторів та автобусів у віддалені квартали приватної забудови, глухі села. Інакше нафти і газу не вистачить. Через 100років вони будуть коштувати дуже дорого незалежно від поведінки РФ і готуватися до їх вичерпання треба уже зараз

  Анонім reply Olvol

  І не тільки в школу ходив ,а ще два технічні вузи закінчив , і прекрасно знаю про який газ пишу . Основним постачальником скрапленого газу є Росія і Білорусь . Я мав нак увазі ,що Росія в любий момент може або залупити таку ціну на цей вид палива ,що тут в Україні буде повний ажіотаж ,або прикрутить вентиль  (для" обдарованих"  перестане постачати паливо в нашу державу) .
 • Андре

  І ще на алкоголь вроді підняли ціни і на сигарети

  Olvol reply Андре

  Кури не более чем два раза в день и откажись полностью от алкоголя. Это не тяжело. И скока денех сэкономишь!

  літо reply Андре

  менше курити і пити від того українці не будуть
 • Петро Сенів

  Коли не їду в 549 завжди доводиться платити на 5-10 грн. більше ніж в тому самому пілоті,можна зробити висновок,що вони підкручують кілометраж.

  літо reply Петро Сенів

  теж помічав це, але це чомусь і далі найпопулярніше таксі

  Olvol reply Петро Сенів

  коли водій смикається, переходить зі смуги в смугу, то пройдений шлях більший. Якщо відстань була 10 км, скажімо, то півкілометра різниці цілком можливі. Також може бути фокус з незначною зміною діаметра колеса (якщо там щось не рідне ставили).

  брєд reply Olvol

  з колесами брєд :) планшети працюють через нет. можна хоч в кармані його нести і типу якщо 40 розмір взуття менше буде чим 45. :)))

  Olvol reply брєд

  Тоді тим більше бувають помилки. Не скрізь покриття Інтернет однаково хороший, десь може і пропадати. Але коли лічильник був звязаний з обертами двигуна або коліс, то фокуси з переставлянням деталей могли давати результат. Розмір взуття тут ні до чого.

  Анонім reply брєд

  Погоджуюсь таку галіматню той Olvol написав
 • Petro Ivaniv

  От біда. Тепер проститутки піднімуть вартість своїх послуг (((

  літо reply Petro Ivaniv

  найди собі дівку, яка борщі варитиме,  і не тре по курвах ходити
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook