Уряд підвищив розміри виплати щорічної разової грошової допомоги в середньому на 26%

Уряд підвищив розміри виплати щорічної разової грошової допомоги в середньому на 26%

Кабінет Міністрів України у середньому на 26% збільшив у 2017 р. разову грошову допомогу ветеранам Другої світової війни, інвалідам війни і жертвам нацистських переслідувань.

У 2017 році така допомога виплачуватиметься у підвищеному розмірі - в середньому на 26 відсотків. Це передбачено постановою „Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”, яку прийнято на засіданні Уряду.

Отже, як повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева, у 2017 році виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня здійснюватиметься у таких розмірах:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи – 3 500 гривень;
II групи – 3 100 гривень;
III групи – 2 700 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1 200 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 500 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 600 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Частина вулиць «Сонячного» буде з пониженим тиском води через промивку мереж 13:00 З веслами, піснями і жартами: пів сотні ветеранів підкорили Дністер на байдарках 12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв 22:00 У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки 21:30 Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі 21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати 17:30 Черешня майже по 300, а персики по 120: огляд цін на літні фрукти в супермаркетах Тернополя photo_camera 16:44 Затримання 37-річного підполковника ТЦК з Підволочиська: чим багатий і що про нього відомо 15:48 Бесага залишив крісло головного архітектора Тернополя. Він не раз потрапляв в епіцентр скандалів 15:17 У Тернополі викрили лікарів та завідувачку відділення на схемі з оформлення інвалідності
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up