Увага! Сплатити акциз слід не пізніше 29 листопада

Увага! Сплатити акциз слід не пізніше 29 листопада
- Акцизний податок за жовтень слід сплатити не пізніше 29 листопада, - наголошує старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів в області Лілія Черевата.

Адже 30 листопада цього року припадає на вихідний день.

Суми акцизного податку перераховують до бюджету виробники підакцизних товарів протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом для подання податкової декларації за місячний податковий період.

До речі

За 10 місяців 2013 року платники Тернопільщини спрямували до Держбюджету 24,3 млн грн акцизного податку. За словами заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Конончука, це - на 3,9 млн грн більше від очікуваного. Зокрема, у січні-жовтні цього року надійшло 13,7 млн грн акцизного податку від реалізації горілчаних виробів і 10,6 млн грн – від реалізації пива.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:44 У Тернополі розшукали 11-річну дівчинку, яка пішла з дому 13:30 Тернополянину повідомили про підозру за зберігання 26 грамів кратому 13:00 На Текстильній завершують ремонт дорожнього покриття 12:30 Десять п'яних водіїв у вихідні виявили на дорогах Тернопільщини Від читача 12:19 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 12:00 В аварії біля Тернополя травмувалася 5-річна дівчинка 11:30 У гаражі тернополянина знайшли боєприпаси та наркотичні речовини 11:15 У Центрі правової допомоги прокоментували ситуацію щодо підозри юристці (прес-служба Центру правової допомоги) 11:00 На Тернопільщині зменшується захворюваність на ГРВІ 10:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 23 березня (оновлене) 10:11 Привласнення 2,3 млн грн на ремонті закладів освіти на Тернопільщині: справу передали до суду 09:30 Рятувальники посилили нагляд за природними зонами через пожежі 09:00 В останню путь Тернопільщина провела Героя Ігоря Медведєва 08:00 Подорожувати потягом тепер краще: які товари можна замовити до квитка 21:00 Кубок пам’яті Івана Білоуса: у Великогаївській громаді вшанували пам'ять футболіста photo_camera 20:00 Новини Тернополя з 16 до 22 березня: дивіться відео! 19:02 Шахрайство на пів мільйона: у розпал блекаутів виманив зарядні станції та генератори 18:00 Що сіяти у березні: поради від садівника, щоб отримати швидкий урожай 17:24 Книжкові новинки, зустрічі та автограф-сесії: як проходить книгофестиваль у Тернополі photo_camera 17:00 Тарифи на електроенергію в Україні: скільки коштуватиме кВт/год з 1 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up