В Україні проведуть перерахунок пенсій. Наскільки зростуть виплати?

В Україні проведуть перерахунок пенсій. Наскільки зростуть виплати?

До кінця року пенсії будуть перераховані ще декілька разів. Найближче підвищення відбудеться 1 липня.

Відповідний календар перерахунків опублікований на сайті Пенсійного фонду.

Повідомляється, що з 1 липня будуть перераховані пенсії у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму - будуть підвищені мінімальна пенсія за віком і доплата за стаж понад норму. Також наступного місяця встановлять 100 гривень доплати для тих, хто вийшов на пенсію минулого року і чиї виплати не підвищувалися і не індексувалися, повідомляє РБК Україна.

З 1 жовтня 2021 року встановлюються виплати для пенсіонерів 75+ до 400 гривень. А мінімальна пенсія з цієї дати буде на рівні 2 500 гривень.

З 1 грудня 2021 року у зв'язку з черговим підвищенням прожиткового мінімуму знову підвищаться мінімальна пенсія за віком, доплати за стаж понад норму і пов'язаних з прожитковим мінімумом доплат, надбавок і підвищень.

Зазначимо, з 1 грудня в країні підвищиться мінімальна заробітна плата з 6 000 до 6 500 гривень, що спричинить за собою збільшення мінімальної пенсії до 2 600 гривень для пенсіонерів старше 65 років.

Пенсії цього року підвищать ще кілька разів: коли і на скільки

Читайте також: В Україні запустили автоматичне нарахування пенсій: покрокова інструкція
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oleksandr Dubodiel
    Щоб часом не перерахували. Не пенсії перераховують, а ніяк не можуть наздогнати інфляцію? Долар падає, а ціни ростуть, про які перерахунки йде мова? До пенсії додають 50 гривень, а платежі зростають на 3 тисячі - не погана схема? Але кожен чиновник повинен розуміти, що від купівельної спроможності населення залежить вся економіка країни. Це аксіома.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського 21:00 Всесвітньо відома дорога паломників: Шлях Святого Якова можуть прокласти містами Тернопільщини Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 20:00 «Бабцю, напечіть домашніх пляцків — скоро буду вдома»: Петро Базар повернувся з полону play_circle_filled 19:00 У Теребовлі відновлюють нічну екскурсію Замковою горою з «Князем Васильком» play_circle_filled 18:04 У Києві чоловік відкрив стрілянину та захопив супермаркет: є загиблі та поранені 18:00 Сезонна алергія: календар цвітіння рослин, які можуть стати збедниками 17:00 Від бойового медика до фермера: ветеран Віктор Штурма розвиває ягідний бізнес на Кременеччині 16:00 Війна забрала життя Героїв Володимира Брощака та Володимира Ягнича 15:00 У бісеринках — цілий світ: як тернополянка Діана Шрамов’ят відроджує традиційні прикраси 14:00 Назвали імена дітей з Тернопільщини, які вибороли нагороди в Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика 13:00 «Нехай ворог б’є по техніці, а не по людях»: долучайтесь до збору для військових 10 ОГШБр 12:00 Понад 4,8 млн грн: визначили ціну землі на Стуса, де ворожа ракета зруйнувала будинок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up