В Україні проведуть перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Наскільки зростуть виплати?

В Україні проведуть перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Наскільки зростуть виплати?
  • Для кожного пенсіонера збільшення пенсії визначається індивідуально. На це впливають зарплата та тривалість страхового стражу.
     
  • Кому та скільки нарахують?
     

В Україні близько 2,7 млн осіб, які продовжують працювати, вийшовши на пенсію (приблизно кожен четвертий пенсіонер). Але на підвищення можуть розраховувати тільки близько 2 млн з них.

з 1 квітня стартує перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам, які не потрапили під індексацію пенсій на 11% з 1 березня, про це повідомляє УНІАН.

Кому не перерахують пенсію:

Пенсія буде перерахована для тих працюючих пенсіонерів, кому вона була призначена або перерахована до 1 квітня 2019 року — тобто два роки тому і більше.

Пенсію не перерахують для приблизно 700 тис. пенсіонерів, які вийшли на пенсію з 1 квітня 2019 року. Для них найближчий перерахунок запланований не раніше квітня 2022 року.

Збільшення пенсії залежить від зарплати та тривалості страхового стажу і визначається для кожного пенсіонера індивідуально. Перераховуватися буде саме "чиста пенсія", нарахована за роки стажу — без спеціальних доплат.

Формула розрахунку пенсії:

Пенсія = середня зарплата * трудовий (страховий) стаж * індивідуальний коефіцієнт заробітку.

Трудовий стаж рахується у відсотках (1 рік=1%), відповідно до нього зарахують весь час, який особа пропрацювала з моменту останнього перерахунку пенсії або виходу на пенсію.

Коефіцієнт заробітку вплине на збільшення пенсії в разі, якщо після виходу на пенсію зросла і зарплата працюючого пенсіонера.

Якщо працюючий пенсіонер тепер заробляє менше, ніж до виходу на пенсію, при перерахунку буде врахований тільки додатковий стаж, а нова, більш низька зарплата, — ні.

Читайте також: З 1 квітня в Україні підвищили пенсійний вік для жінок. Що це означає?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (19)
  • Олег Петринько
    Така пенсія інвалідам 2 групи дають 1769гр і недодали нікопіки
  • Олег Петринько
    Анепрацюєчі нехай помирають 1769 гр
  • Ліна Кулипка
    Тим хто має 17- 18 тис. То ще добавлять- .,А ми як мали 2500 так і буде!!!  ЇМ що повилазило які ціни в магазинах????
  • Денис Романюк
    Брихуни не надоїло всяку херню писати. Тільки на словах обіщаєте а ділом..... Зато кажуть ціни знижуються а ділом гречка 50гр Олій 50гр повишають на 5гр а ціни туже саму минуту ціни в 10 раз більше в же мовчу за комуналку
    Вася Маковей reply Денис Романюк
    Денис Романюк ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up