Ветерани ЗСУ зможуть отримати до 150 000 гривень на розвиток власного бізнесу в Тернополі

Ветерани ЗСУ зможуть отримати до 150 000 гривень на розвиток власного бізнесу в Тернополі

Для розвитку ветеранського бізнесу у Тернополі надаватимуть фінансову підтримку. Її зможуть отримати військові, які брали безпосередню участь у бойових діях та здійснення заходів з національної безпеки, а також їхні дружини або чоловіки. 

До 150 000 гривень на розвиток власного бізнесу зможуть отримати ветерани від Тернопільської міської ради.

Про це повідомили на сайті органу місцевого самоврядування.

Ці кошти зможуть отримати на конкурсних умовах військовослужбовці, які вже звільнені з лав ЗСУ та які брали безпосередню участь у бойових діях та здійсненні заходів з національної безпеки, а також їхні дружини або чоловіки.

Відео дня

Фінансова підтримка надається на конкурсних умовах на придбання обладнання, сировини, матеріалів, на оренду приміщень та транспортних засобів, на закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, або на навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу. При цьому проєкти, які переможуть у конкурсі, повинні реалізовуватися на території міста Тернополя та сіл громади. Проєкт повинен бути реалізований впродовж бюджетного року.

Для отримання фінансової підтримки необхідно подати пакет документів, серед яких — проєкт на розвиток власного бізнесу та копію відповідних документів. Про дату початку прийому документів та повний пакет документів міська рада повідомить додатково після оголошення конкурсу.

Нагадаємо, що у Тернополі роботодавці, які працевлаштовують військовослужбовців, звільнених з лав ЗСУ, можуть отримати компенсацію зі сплати ЄСВ впродовж 6-ти місяців з дня працевлаштування захисника. Умовою  для отримання цієї компенсації є збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше мінімальної заробітної плати.

 

Читайте також:

У Тернополі запроваджують програму для ветеранів щодо створення чи розвитку бізнесу

Як військовим отримати до мільйона гривень на бізнес?

Український ветеранський фонд надаватиме кошти для бізнесу ветеранів та членам родин загиблих

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Коля Бернік

    Якщо звичайно виживуть 😔
  • Вадим Ковальчук

    Цих грошей даже на взятки не вистачить щоб щось відкрити.З нашою владою на місцях треба мати мільйон щоб ларьок з кавою відкрити.
  • Anna Szcześniak

    Вперед війну закінчити треба

keyboard_arrow_up