Виплати за лікарняними і декретними - відновили

Виплати за лікарняними і декретними - відновили
  • Гроші пішли вже на рахунки підприємств. Як і коли їх виплатять – залежить від роботодавця.
  • 782,2 млн гривень профінансував Фонд на виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності і з вагітності та пологів від початку грудня.

Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендують пришвидшити.

- Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги, Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами, - повідомили у пресслужбі виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Чому і коли їх припинили, детальніше читайте Чому припинили виплати лікарняних і декретних. І коли їх відновлять
На виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності і по вагітності та пологах, Фондом направляються всі наявні ресурси. Як зазначалось, від початку грудня за цим напрямом Фонд профінансував 782,2 млн гривень.

Нагадаємо, Фонд фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів.

- Звертаємо увагу, що, відповідно до нормативно-правових актів, допомога від Фонду виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати, - наголошують у пресслужбі. - При цьому, законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду.

Тому, враховуючи ситуацію, страхувальників просять максимально скоротити терміни виплат.

Довідка

В кого виникають питання щодо виплати заборгованостей з лікарняних та «декретних», – звертайтесь до відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області: 52-72-21.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Кубок пам’яті Івана Білоуса: у Великогаївській громаді вшанували пам'ять футболіста photo_camera 20:00 Новини Тернополя з 16 до 22 березня: дивіться відео! 19:35 Графік відключення світла в Тернополі та області: 23 березня застосовують обмеження для бізнесу 19:02 Шахрайство на пів мільйона: у розпал блекаутів виманив зарядні станції та генератори Від читача 12:19 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 18:00 Що сіяти у березні: поради від садівника, щоб отримати швидкий урожай 17:24 Книжкові новинки, зустрічі та автограф-сесії: як проходить книгофестиваль у Тернополі photo_camera 17:00 Тарифи на електроенергію в Україні: скільки коштуватиме кВт/год з 1 квітня 16:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 15:00 Пошуки у Пужниках продовжать: другий етап стартує наприкінці травня 14:03 14 тисяч доларів за вплив на ТЦК: у Кременці судили чоловіка за обіцянку відстрочки 13:00 Дивіться повний перелік закладів в Тернополі та області, де можна пройти скринінг здоров'я для 40+ 12:00 Тисячі людей зібрались на прощання з Патріархом Філаретом: трансляція з похорону в Києві play_circle_filled 10:56 Темний фасад на Руській, 27: у міськраді стверджують, що дозволів не надавали 10:00 У закинутому приміщенні знайшли тіло пенсіонера, якого вважали зниклим безвісти 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Ігорем Вівчарівським, Степаном Заяцем та Анатолієм Мухою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up