Партнер рубрики Гроші

Власники карт тернополянина отримають знижки в магазинах та аптеках

Власники карт тернополянина отримають знижки в магазинах та аптеках
Молоді мами, пенсіонери та всі інші соціально-незахищені верстви населеня, які є у списках управління соціальної політики мають право на соціальну карту тернополянина.

Власники цієї карти зможуть отримувати до 15% знижки у торгових та медичних закладах міста. Щоб отримати такі карти, тернополянам потрібно звернутися в управління соціальної політики міськради на вул. Лисенка, 8.  Там їх скерують до банку, вони підпишуть угоду та упродовж двох-трьох днів отримають карту. Про особливості соціальної карти тернополянина розповів під час прес-конференції 2 грудня начальник міського управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека. За його словами проект почав діяти лише з листопада, картки отримали вже 300 тернополян. А у планах видати 20 тисяч.

- Ми взяли досвід від нашого міста-партнера Тарнува, - розповідає пан Дейнека. - Там кожен житель має карту тарновця. Вона дає їм пільги у вигляді знижок. Якщо умовно проїзд в Тарнуві коштує 3 грн, то для тарновця, який пред'являє карту, це коштуватиме - 2, 50 грн. Торгівельні та медичні заклади для тарновців надають знижки, іногородні  повинні платити повну суму. Окрім цього, соціально-незахищені верстви населення мають ще більші пільги по цій картці. У рамках проекту соціальна карта тернополянина міськрада співпрацює разом з "Укрсиббанком". Це єдиний банк, який відгукнувся на таку співпрацю, зауважує пан Дейнека. Сам проект коштує 6 млн, але місто не витратило на нього ні копійки.  

- Першим партнером проекту стала мережа аптек та соціальні аптеки міста, - каже посадовець. - Вони надають 12% знижки на ліки для власників картки. Також ми почали роботу з іншими закладами, - маємо попередню згоду від мережі супермаркетів, вже погодилась мережа стоматкабінетів, магазин будівельних матеріалів та ряд продуктових магазинів. До першого березня маємо на меті залучити до мережі 100 закладів. І на кожному з них буде невеличка вивіска, з написом, що тут обслуговують за карткою тернополянина. Ми надіємося, що цей прокт буде успішним і допоможе тернополянам хоч трохи економити у цей важкий час. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Олег Кубіцький
    Автотранспорт не затримується на зупинках, не під"їжджає до тротуару, людині на милицях доводиться скакати 20 метрів уперед або 20 метрів назад від зупинки
  • Олег Кубіцький
    Жоднен, повторюю жоден автобус у місті не пристосованй для потреб людей з обмеженими можливостями. дістатися до державного реєстратора на Київській, інваліду візочнику неможливо, у місті повністю відсутні вбиральні для людей з обмеженими можливостями, у довільній європейській країні Голова уже б давно був би притягнутий до відповідальності за порушення прав людини
  • Олег Кубіцький
    Замість роздавати картки, влада міста , краще б дотримувалася діючої конституції.Пільгове перевезення інвалідів здійснюють усі підприємства транспорту незалежно від форми власності та підпорядкування відповідно до Закону України “Про транспорт”.
  • Микола Шаповал
    Сама ідея «Соціальної картки тернополянина» хороша, а ось на «оформлення» посадовцям ще варто звернути увагу. Тоді  тернополяни  справді повірять, що для них робиться щось хороше. Інакше - скепсис не зникне…
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Антитіла приїдуть у Тернопіль у межах туру «Вдома» (партнерський проєкт) photo_camera 21:20 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 лютого 21:00 Чим займається після звільнення ексначальник Тернопільської ОВА В'ячеслав Негода 20:01 Діагностика та ремонт генераторів у Тернополі: ціни «кусаються», а попит високий Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 19:00 Тернополяни скуповують ліхтарики та лампи на акумуляторах: скільки вони коштують та де дешевше 18:10 Кому потрібно звернутись до Пенсійного для перерахунку пільг на компослуги 17:30 «Усі — рівні перед Законом»: ветерани про вбивство чотирьох поліцейських 17:01 Півстоліття присвятив медицині: помер лікар з Більче-Золотецької лікарні Євген Пудяк 16:40 Школа №19 у Тернополі тепер має сучасний STEM-кластер за 3,9 млн грн 16:15 У Тернополі створено розгалужену мережу 15 пунктів обігріву та понад 40 закладів-партнерів: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 У Тернопільській окружній прокуратурі новий керівник 15:45 Прокуратура вимагає повернути Бучацькій громаді понад 34 га землі 15:01 На блокпосту в Підволочиську затримали чоловіка з трьома гранатами та 89-ма патронами 14:30 Ситуація зі світлом на Тернопільщині — одна з найскладніших в Україні: експерт Олег Попенко 13:55 Відійшов у вічність священник УГКЦ з Тернопільщини Михайло Бедрій 13:20 У центрі Чорткова видалили дерева: містяни говорять про нову парковку, влада — заперечує 12:50 Стрімкі пологи на 37 тижні: у селі на Тернопільщині немовля народилося ще до приїзду медиків 12:20 Вбивство п'ятьох людей у центрі для ВПО на Рівненщині: затримали 72-річного чоловіка 11:45 На третю добу у Великій Березовиці почала з'являтися вода у кранах. А яка ситуація у вашому будинку?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up