Вночі відключили електропостачання військовому підприємству

Вночі відключили електропостачання військовому підприємству

Державному підприємству при Міністерстві оборони України, яке обслуговує військові частини Тернопільської та частини Львівської областей, у ніч з 30 червня на 1 липня, ВАТ “Тернопільобленерго” відключило електропостачання.

До редакції “20 хвилин” звернулося керівництво та працівники квартирно-експлуатаційного відділу міста Тернопіль Міністерства оборони України, з  проханням донести до тернополян ситуацію, що склалася.

Працівники цього ж підприємства кажуть, що у ніч з 30 червня на 1 липня працівники ВАТ “Тернопільобленерго” як “сепаратисти” відключили від електропостачання їхню організацію. Відключення відбулося через те, що вони не здійснили передплати на наступний місяць.

  • Ми фізично не можемо здійснювати передплати за електроенергію, - каже начальник електрослужби квартирно-експлуатаційного відділу Тернополя Омелян Вовк. - Тому що ми є державною фірмою, яка обслуговує наші війська, відповідно усі кошти виділяються виключно з бюджету нашої країни та вся оплата здійснюється лише за фактом використаних послуг.

Пан Вовк розповідає, що вони неодноразово зверталися із проханням та гарантійним листом, де керівництво квартирно-експлуатаційного відділ чітко вказує, що оплата буде здійсненна. Проте директор енергозбуту ВАТ ”Тернопільобленерго” Сергій Оляніцький навіть не хоче з ними розмовляти, тим більш іти на компроміс.   

  • Наше підприємство обслуговує Бродівську, Золочівську, Бережанську, Чортківську, Теребовлянську та Тернопільську військові частини, - каже  Омелян Вовк. - У військових частинах ми проводимо усі необхідні ремонти, слідкуємо та відновлюємо електромережі, різні комунікації, сантехніку. Тобто ми є фактично так званим жеком для цих військових частин.

Начальник електрослужби квартирно-експлуатаційного відділу каже, що підприємство звернулося із відповідним проханням до першого заступника голови обладміністрації Івана Крисака, у військову прокуратуру. Також зверталися у сектор з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи до Миколи Шведова, більше того, звернення було написане навіть до контррозвідки нашої країни. Та наразі реакції жодної.

Редакція “20 хвилин” звернулася у ВАТ ”Тернопільобленерго” для того, щоб директор енергозбуту Сергій Оляніцький прокоментував ситуацію, що склалася, проте там обіцяти відповісти згодом, оскільки Сергія Оляніцького не було на місці.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Олег
    В цій ситуація винна держава а не обленерго і сепаратисти. Поясню чому. По-перше для чого було продавати всі обленерго в приватну власність? Ці об'єкти могли добре функціонувати і в державній власності. Там не потрібно ніяких маркетологів щоб розкручувати товар, електроенергію будуть купляти самі і обсяги будуть тільки збільшуватися. По-друге не розумію чому не дозволити здійснювати передплату за електроенергію. Знаю, наприклад в Італії всі купляють, в тому числі і населення, наперед певну кількість кВт*год після використання яких лічильник автоматично відрубує електроенергію. Подібно до того як в нас мобільні оператори зв'язку працють по передплаті. По-третє чому держава законодавчо не зобов'яже обленерго розрахунок за електроенергію робити тільки по факту використання. По-четверте чому я не чув щоб всі інші державні підприємства мали таку проблему адже їм також не можна здійснюювати передплату. Ті самі школи, лікарні, університети і т.д.
  • Діонісій
    реально КЕВи наперед не можуть платити гроші, винуватці цього енергетики!
  • Івасик Телесик
    Добре що Донецьк з Луганськом ніхто не відключає від електроенергії. Певно там усі справно платять, не те що у нас.
  • Олег
    Хоч би написали що то за таке міфічне оборонне підприємство є в місті Тернополі.
    Анонім reply Олег
    в першому абзаці чітко назва вказана....чи ми тільки заголовок читаємо?
    Олег reply Анонім
    Відколи то квартирно-експлуатаційний відділ відноситься до оборонного підприємства?
    Анонім reply Олег
    з 1945 року
    Олег reply Анонім
    Якщо я служив в армії і мені вдома відключать електроенергію за неоплату то мені також писати в усі газети що сепаратисти важливий оборонний об'єкт залишили без електрики.
    Анонім reply Олег
    і пиши де хочеш раз розібратись в елементарному не можеш
    Олег reply Анонім
    Ось і пояснення того в чому я не міг розібратися. http://te.20minut.ua/Groshi/oblenergo-ne-porushue-oboronozdatnist-ukrayini-10521165.html

    Я собі приблизно так і уявляв.
    Анонім reply Олег
    бачу що дехто розівчився читати. підприємство державне належить до укроборон прому а відповідно до законодавства воно не може здійснювати передплати.
    Діонісій reply Олег
    не можна таке писати.
    Діонісій reply Олег
    військова таємниця !
    Олег reply Діонісій
    Якщо військова таємниця то можливо не варто про таке взагалі писати в газеті  і показувати перед ворогом недієздатність українського оборонно-промислового комплексу. Чи може це інформаційна війна і насправді стаття фейкова?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Як діяти родині, якщо військовий потрапив у полон: Міноборони 19:10 На Микулинецькій зіштовхнулися легківка та фура 19:00 Без цукру та консервантів: у Тернополі розвивають підприємство сублімованих смаколиків Tobi photo_camera 18:50 Тернопільські спортсменки здобули 20 медалей на чемпіонаті зі спортивної аеробіки Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:40 «Вони раніше товаришували»: мама підозрюваної у замаху на вбивство школярки прокоментувала подію 17:35 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (новини компаній) 17:20 У Тернополі розпочали ремонт дорожнього покриття пневмоструменевим методом 16:30 У парках Тернополя встановили «Комашині домівки» 15:55 Масові обшуки у посадовців ТЦК по всій Україні — вилучили автівки, мотоцикли та готівку photo_camera 15:00 Вибух газу стався в квартирі на Протасевича 14:30 Тернопільська школярка — серед переможців премії «Дитина року 2026» 14:00 Заробіток онлайн обернувся втратою 100 тисяч: інтернет-аферисти ошукали жінку з Чортківщини 13:30 Обіцяють гроші за відео «прильотів»: тернополян намагаються завербувати, щоб коригувати удари по місту 13:00 Деталі стрілянини у Кутківцях: постраждав неповнолітній 12:30 На Тернопільщині судитимуть юристку за «вирішення питань» у ТЦК за гроші 12:05 Ремонт легкових авто та ТІР у Тернополі й області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 11:50 На Тернопільщині водій мопеда злетів у кювет — у важкому стані в реанімації 11:18 У Тернополі чоловік напав на сусіда і вирвав з його рук сумку 10:40 Тернопільський школяр Віктор Вельгач переміг на Всеукраїнській олімпіаді з астрономії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up