Водити дітей в художню та музичні школи стало дорожче

Майже на 50% підняли батьківську плату в художніх та музичних школах. В міській раді це пов'язують з подорожчанням газу та підвищенням мінімальної заробітної плати. 

Водити дітей в художню та музичні школи стало дорожче

Нові суми батьківської плати за поданням директорів художньої та музичних шкіл управління культури і мистецтв винесло на розгляд виконавчого комітету 21 вересня.

- Батьківська плата піднімається приблизно на 50%, - зазначили в управлінні культури та мистецтв. - Від сплати звільняють дітей з багатодітних  та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких постраждали внаслідок Чорнобильської аварії та батьків-учасників АТО. 

Найбільш талановиті діти, а це 2% від загальної кількості учнів, та діти батьків-інвалідів платитимуть  50% від загальної суми.

- Пов'язане підвищення насамперед через те, що  "Нафтогаз України" підняв вартість газу для бюджетних установ, - повідомив на виконкомі заступник міського голови Владислав Стемковський. - Парадоксально, що вартість газу для бюджетних установ тепер навіть вища, ніж для комерційних. 

Окрім цього в міській раді пов'язують подорожчання з підвищенням мінімалки з 1600  грн, яку враховували минулого навчального року, до 3200 грн. 

Рішення на розгляд виконавчого комітету погодження батьківської плати в початкових спеціалізованих  мистецьких навчальних закладах щорічно приймають на початку навчального року. 

Коментарі (3)

Ви не авторизовані

  • бурундук

    особливо талановиті - то ті шо більше забашляють чи по знайомствах?

    Zagrebelna Viktoria reply бурундук

    я сама вчусь у художній, і це зовсім не так, у моїй групі є і син талановитого народного художника, і донка депутата. У ТХШ не проходить "ПО ЗНАЙОМСТВАХ"!, минулого року я брала участь у 3 конкурсах де отримала призові містя, і платила половину суми! тож не завжди народні міфи є реальністю.
  • Anonymous

    най зроблять карту тернополянина, щоб стало дешевше)
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up