Встановлення магніту на лічильник, або самовільне зняття пломби - карається штрафом

Встановлення магніту на лічильник, або самовільне зняття пломби - карається штрафом

Протягом останніх років працівники КП “Тернопільводоканал” неодноразово фіксували втручання в роботу лічильника шляхом встановлення магніту. Для захисту лічильника від несанкціонованого втручання в його роботу, шляхом впливу на нього магнітним полем, працівниками підприємства встановлюється індикатори магнітного поля.

 

 

На сьогодні вже встановлено на 2500 лічильника антимагнітні пломби, і дана робота продовжуватиметься й надалі. Встановлення таких пломб не означає, що КП “Тернопільводоканал” підозрює усіх своїх споживачів у незаконних діях, це робиться для того, аби не було спокуси з боку абонентів втручатись в роботу лічильнків та бути впевненими в повноті обліку спожитих послуг.

Згідно з експертним висновком Державного підприємства Українського науково-дослідного інститут медицини транспорту (ДП УКРНДІ МТ) від 09.08.2016 року,індикатори “Магне Т” відповідають санітарному законодавству України, і є безпечними для здоров’я.

Знімати засоби обліку, здійснювати будь-які заміни їх частин, аби зміни положення на водомірному вузлі, де їх встановлено, знімати пломби, накладені органами Держспоживстандарту або виробником, має право лише виробник або споживач за дозволу виробника.

У разі самовільних дій споживач сплачує витрату води згідно з пунктами 3.3, 3.4 цих Правил, а саме : “У разі безоблікового водокориставання виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2.0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 год за добу. Рорахунковий пероід при безобліковому водокористуванні встанволюється з дня початку користування. Якщо термін початку безоблікоого водокористування виятивити неможливо, розрахуноковий період становить 1 місяць”.

Таким чином, за встановлення магніту на лічильник, або самовільне зняття антимагнітної пломби, абонент, що проживає в багатоквартирному будинку, може сплатити 10 тис грн, абонент, що проживає в приватному секторі, – 9, 5 тис грн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    А для чого красти . Скільки спожив стільки і заплатив . Треба бути чесними  ,якщо поставили вам лічильники , то відповідно і платити треба за їхніми показами ,а якщо ви думаєте ,що лічильники не є вигідни ,то нахрена було їх ставити . Навіть і без цих антимагнітних пломб вирахують ту квартиру де   крадуть воду оскільки є ще внутрішньобудинковий лічильник ,а там вже не є важко визначити . Ще дойде до того ,що на кожен стояк поставлять лічильник ось тоді вже точно ніхто не сп.....ть кубатуру .
  • Piter Savka
    все одно знайдуть як обійти
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 В Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький 13:15 Водія у Тернополі оштрафували за телефон у руках і ремінь «за спиною» Від читача 15:36 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 12:40 У Тернополі затримали закарпатця, якому студенти віддавали гроші за «сесію без проблем» 12:06 Скільки тернополяни готові витратити на приготування до Великодня: опитування play_circle_filled photo_camera 11:30 Редакція «20 хвилин» отримала зарядні станції завдяки Програмі екстреної підтримки та АНРВУ 10:50 Помста після смерті: у Заліщиках затримали чоловіка за наругу над могилою 10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозрою в крадіжці 09:36 Класи ділитимуть на групи: що зміниться в школах з нового навчального року 09:00 Білецька громада зустрічає Героя: На щиті повертається Василь Шумський 08:00 Між Кременцем і Почаєвом перекривають дорогу через ремонт моста: схема об'їзду 22:00 В Україні працює система для пошуку зниклих і військовополонених: як скористатися 21:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 20:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 19:37 Хрести, вкриті квітами: унікальний обряд із Монастирка став національною спадщиною 19:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: адвокати обвинувачених медиків хочуть допитати дев’ять свідків 18:10 У Бережанах облаштовують меморіал загиблим Героям 17:22 Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up