Як можуть отримати субсидію безробітні і навіть заробітчани

Як можуть отримати субсидію безробітні і навіть заробітчани

Крім тарифів на газ, уряд переглянув і умови для нарахування субсидій. Тернополяни, котрі не встигли подати документи в жовтні, можуть звертатися в управління соціальної політики ще і в листопаді (вул. Лисенка,8).

Усі зміни затверджені постановою №841 від 17 жовтня. Великим плюсом постанови є визначення площі, яку враховують для нарахування пільг. Якщо раніше брали до уваги загальну площу квартири – не більше 120 кв. м. і для приватних будинків – не більше 200 кв. м., то багато споживачів не могли отримувати субсидію. Наразі будуть враховувати лише опалювальну площу помешкання.

- Субсидію призначатимемо на рік. Ті, кому нараховували пільги з травня, матимуть їх до травня 2019 року. А ті, хто звернулися в жовтні, матимуть субсидію до закінчення опалювального періоду, - пояснює начальник відділу з призначення житлових субсидій управління соціальної політики Оксана Диндевич. – Якщо раніше всі субсидіанти сплачували обов’язкову частку, то тепер можуть розраховуватися тільки за фактичну кількість використаного газу, води чи електронергії. Право на призначення субсидії отримали також домогосподарства, якщо в них є особи, котрі отримували дохід, менший від мінімальної заробітної плати, якщо це відбувалося з вини роботодавця.

Комісія також може призначати нарахування пільг непрацюючим, тим, що не сплатили єдиний соціальний внесок, коли вони чи інші члени домогосподарства надають соціальні послуги, перебувають в місцях позбавлення волі чи перебувають у складних життєвих обставинах (довідка ЛКК).

Для заробітчан умови теж помінялися, акцентує гостя ефіру.

- Субсидію можуть надавати таким особам, якщо вони нададуть легалізовані в Україні документи про набуття страхового  стажу в інших країнах. І найголовніше – Україна повинна мати з ними украдений договір про соціальне забезпечення. Перелік цих країн ї у вільному доступі на сайті Міністерства соціальної політики, - говорить пані Оксана.

Натомість субсидії не отримають особи, котрі мають тримісячні борги по сплаті аліментів. Для цього має бути виконавче провадження, а соціальні служби, відповідно, матимуть доступ до реєстру боржників.

 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:06 Обмалював могилу лайливими словами, бо покійна за життя нібито з нього насміхалася. Що сказав суд? 19:00 Тернополяни підтримали петицію щодо роботи центрального стадіону з 6:00 до 22:00 без вихідних 18:38 Військовослужбовцю ТЦК, якого підозрюють у побитті жителя Тернополя, обрали запобіжний захід 18:00 Виплати на проживання для дітей ВПО та непрацездатних ВПО: важливо подати заяву до 1 червня Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:07 Змінять назву кільця біля масиву «Канада» 16:35 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 16:15 Школяр з Тернополя встановив рекорд України 15:45 У Тернополі на хабарі викрили підполковника play_circle_filled photo_camera 15:15 В ДТП на Шептицького постраждала жінка play_circle_filled 15:03 На Тарнавського горів закинутий дачний будинок play_circle_filled photo_camera 14:45 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 27 травня) 14:30 В Україні з'явиться нове свято: вперше відзначатимуть у вересні 14:04 Вітер до 20 м/с: на Тернопільщині оголосили штормове попередження 13:31 Плаче небо... У Тернополі в останню путь провели сімох Героїв, чиї імена поки невідомі play_circle_filled photo_camera 13:00 Рух транспорту частково перекриють на вулиці Наливайка 12:30 Понад місяць був у лікарні після відвідин ТЦК. Розбіжності у справі побиття мешканця Почаєва 12:03 На Тернопільщині горіли суха трава і сміттєзвалища 11:15 В Острові згорів автомобіль 11:00 Пришкільні табори працюватимуть у 12 закладах освіти Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up