З 1 січня у Тернополі подорожчає вода

З 1 січня у Тернополі подорожчає вода

З початку нового року вода для тернополян подорожчає на 11%, - кажуть у “Тернопільводоканалі”.

За централізоване водопостачання тернополяни з 1 січня платитимуть - 16 гривень 42 копійки за один кубометр води. Мешканці приватного сектора будуть платити 15 гривень 84 копійки. Основна причина подорожчання води - зміна ціни на електропостачання.

  - Ми доводимо наш тариф до економічно обґрунтованого рівня, - розповідає начальник планово-економічного відділу «Тернопільводоканал» Володимир Водовіз. -  Бо нам дуже важливо мати тарифи, які відшкодовують повну вартість електроенергії. У 2018 році ми працювали з тарифом, який тільки електроенергію не покривав мільйон гривень у місяць. Відповідно, у місті наростали борги і підприємство наростило їх аж до 15 млн.

Зазначимо,  цьогоріч це вже другий етап зростання тарифів на воду в Тернополі. Востаннє тариф підвищували у жовтні цього року на 17 %.

 - Тариф, який діяв до 14 жовтня, не давав покривати наші витрати. І саме тому Національна комісія прийняла рішення про зміну цих тарифів, – каже Володимир Водовіз.

У “Тернопільводоканалі” просять завчасно подавати показники лічильників та розрахуватись за надані послуги, згідно з тарифами, які діють до кінця року.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • Андрій
    Азагалі обнагліли вода  жахлива але ціни підіймемо а лохи схавають чому б і ні
  • Миколай Бойко
    Коли щось потаніє ?!?!?!
  • світлана
    Вода дуже поганої якості  ,можливо через старі гнилі  ржаві труби.  Ми ще й кожного місяця купуємо  2 фільтри (від ржавщини і хлорки) ,а це додткових 190 гр. + 12 кубів на 3 чоловік 180 гр. разом =370. Дорожче ніж електрика.
  • Тарнополянин
    День бандери 😆
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:01 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: на область ідуть грози 17:40 Коли потрібно міняти мастило в АКПП: рекомендації та ознаки, що не варто ігнорувати (новини компаній) 17:20 З'явились рекомендації до зарахування на бакалаврат в університети Тернопільщини: як перевірити списки 17:04 Потрійна аварія в селі Колодне: одного з водіїв заблокувало всередині авто, серед постраждалих — дитина Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 16:40 Багатоповерхівку на 90 квартир в Монастириськах повернули у власність держави 16:30 Культура військової справи: що варто знати перед вступом (пресслужба) 16:09 Сучасна операційна у «Клініці професора Стефана Хміля»: показуємо, у чому її особливість play_circle_filled photo_camera 15:45 Розшукують водія, який, за даними поліції, вчинив аварію в Теребовлі та покинув місце play_circle_filled 15:30 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 15:09 На вулицях Тернополя виявили два покинутих автомобілі. Власникам дали місяць, щоб їх прибрати 14:30 До Дня Народження Тернополя нагородять 56 захисників, медиків, освітян і волонтерів: повний список 13:45 Двоє дітей на мотоциклі збили пішохода в селі на Чортківщині: усі троє — в лікарнях 13:10 102 кращих учнів та студентів з Тернополя отримають іменні стипендії 12:35 На Чортківщині затримали 25-річного водія з підробленим посвідченням 12:02 Після потопу квартири на Коновальця, 20 сирі та цвітуть. Мешканці можуть розраховувати на допомогу? 11:35 На Текстильній сталась пожежа на приватному підприємстві 11:06 На Підгаєччині виявили тіло чоловіка, якого розшукували рідні 10:50 13-ти захисникам та двом видатним тернополянам присвоїли звання почесних громадян міста 10:15 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up