З березня житлові субсидії у Тернополі будуть виплачувати готівкою

З березня житлові субсидії у Тернополі будуть виплачувати готівкою

Управління соціальної політики Тернопільської міської ради інформує, що з березня в Україні запрацює механізм монетизації житлових субсидій у готівковій і грошовій формах.

Це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання енергоносіїв кошти. Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Субсидії у готівковій формі

Домогосподарствам, які звернулися за призначенням субсидій до 31.12.2018, нараховані субсидії за лютий 2019 року будуть перераховані  на персональні рахунки одержувачів субсидій, відкриті АТ «Ощадбанк», а особам, які одержують пенсії, - разом з пенсією через Пенсійний фонд, шляхом перерахування коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через відділення АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію.

Після 12 березня 2019 року одержувачі субсидій зможуть отримати ці кошти готівкою і  самостійно розрахуватися за житлово – комунальні послуги. Аналогічний порядок буде діяти в квітні за березень, в травні за квітень і т.д.

При наявності простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово - комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( 340 грн.), субсидія припиняється.

Субсидії у грошовій формі

Домогосподарствам,  які звернулися за призначенням субсидій з 01.01.2019,  нараховані субсидії   перераховуються  на персоніфіковані рахунки  одержувачів субсидій, відкриті АТ «Ощадбанк». На відміну від готівкової форми монетизації домогосподарства не зможуть отримати ці кошти готівкою оскільки АТ «Ощадбанк» самостійно буде відшкодовувати субсидії виконавцям послуг і управителям багатоквартирних будинків за спожиті послуги по кожному  домогосподарству.

Після закінчення опалювального періоду залишки коштів на рахунках домогосподарств (тобто економія спожитих послуг) виплачуються одержувачам субсидій готівкою  через відділення АТ «Ощадбанк», якими вони зможуть скористатися на свій розсуд.

Куди звертатися?

Для отримання інформації щодо призначення субсидій тернополянам необхідно звертатися в управління соціальної політики міської ради, за адресою вул. Лисенка 8, каб. № 11, тел. 52-14-03, 23-66-04.

Інформацію про спожиті послуги, нарахування сум за послуги, розмір заборгованості (переплати) тернополяни можуть отримати у виконавців житлово - комунальних послуг та управителів багатоквартирних будинків.

Дізнатися детальніше про операції, здійснені за обліковими записами одержувачів субсидій, отримання готівкових коштів,  розрахунків і відшкодування субсидій виконавцям послуг можна у відділеннях АТ «Ощадбанк».

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Розігруємо чотири квитки на концерт JAMALA у Тернополі 21:00 Нацбанк вводить в обіг дві пам’ятні монети номіналом 10 гривень 20:05 Горять дачі на Тарнавського: на вулицях дим 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 29-30 серпня Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 19:00 У центрі Тернополя 29 серпня обмежать рух транспорту через забіг «Шаную воїнів» 18:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через сильний вітер 17:40 «Понад усе мріяла співати»: на Вічну Ватру відійшла тернопільська пластунка, юначка Тереза Подоляк 17:00 Легенди львівських «Карпат» зіграють у Чорткові проти ветеранів «Кристала» 16:15 Чи могли військовослужбовці ТЦК в цивільному одязі здійснювати оповіщення на Курбаса — пояснюємо 15:40 «День пам’яті — у кожному дворі»: у Тернополі започатковують нову традицію вшанування Героїв 15:11 У Тернополі водій Mercedes скоїв аварію на парковці та залишив місце події 14:12 50 тисяч гривень і продукти викрали з кафе в Тернопільському районі 13:26 У Тернополі після операції померла студентка коледжу: поліція перевіряє дії медиків 13:15 Замість квітів на 1 вересня — донат на ЗСУ: у школі №22 закликають підтримати збір для Захисників 12:40 60-річного жителя Збаража затримали під час збуту автомата і набоїв 12:00 Школа з Тернополя долучилася до Національного проєкту «Пишемо есе» 11:30 Тернопіль зустрічає полеглих Героїв: кортежі рухаються вулицями play_circle_filled photo_camera 11:03 У Тернополі понад 500 дітей отримали допомогу до Дня знань 10:28 За отримання 2300 доларів хабаря судитимуть начальницю відділу ЦНАП та місцеву депутатку на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up